Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Férfinak vagy nőnek lenni...

Férfinak vagy nőnek lenni nehezebb a mai világban?

Figyelt kérdés

Én csak a férfi szemszögből tudok nyilatkozni, és szerintem férfinak lenni nehezebb.

Kort és nemet is írjatok létszíves. Valamint ha lehet részletesebb kifejtést is. Köszönöm.


2012. júl. 29. 11:34
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Ahogy írták nőnek azért nehéz lenni mert gyerek szülés, nevelés, szex, alacsony fizetés, egy nő legyen tökéletes ilyesmi. De a férfinak is nehéz hogy hogyan tartsa el a családját. A férfinak fizikai munkát kell végezni és ha otthon nem bír valamit megcsinalni és ahhoz szerelőt kell hívni akkor egyből mar egy balfasz,nekem pl elég szar kézügyeségem van de hála istennek találtam olyan nőt aki ezt el tudja fogadni, viszont szégyenlem magam hogy valamit a barátnőm jobban meg tud oldani mint én es amikor fiatal volta akkor is így volt sajnos mind ketten 56 évesek vagyunk és én férfi vagyok
2021. szept. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!