Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jár egy kis "szabadság" egy...

Jár egy kis "szabadság" egy férfinak?

Figyelt kérdés

Együtt lakunk a szüleimmel (egy házban) tehát mindent látnak, tudnak rólunk, vannak kisgyermekeink is.

A férjem tavaly elment egy napra a barátaival a balcsihoz, anyuék meg folyamatosan nekem mondogalódtak, hogy nem kellett volna elengednem, aki már megházasodott, gyerekei vannak, az ne járjon el még egy napra sem stb.

Én elengedtem hadd menjen, eleget dolgozik, rengeteget foglalkozik a gyerekkel, megérdemel ennyit.


Jövő héten el fog menni 1 napra, már előre félek, milyen beszólásokat fogok kapni apáméktól.

Szerintetek mit válaszoljak, ha beszólnak?

Köszönöm, ha válaszolsz.


2012. júl. 12. 11:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Apukád sosem jár/járt el nélkületek?


Jár,nemcsak a férfinak,a nőnek is,akkor is ha kisgyerek van.

2012. júl. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

"ez az én életem, ne szóljatok bele".


Ennyit. Vagy ha beleszólás van, akkor kölcsönösen, gondolom az ő kapcsolatukban is van olyan, amit te máshogy csinálnál.

2012. júl. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
úgy nem járt el apu, hogy ott is aludjon
2012. júl. 12. 11:24
 4/18 A kérdező kommentje:
szerintem az nem tetszik nekik benne
2012. júl. 12. 11:24
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Mind2 félnek jár a "szabadság"!!

még akkor is ha van gyerek..

főleg h foglalkozik is a gyerekekkel egy szavuk nem lehet...

2012. júl. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Apa, ÉN bízom a férjemben. Miért ne mehetne? Nem rabszolga, ráfér egy kis kikapcsolódás. Egyébként a jövő héten én utazom el egyedül 3 napra.

:D

2012. júl. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk apám,abból csinált botrányt,hogy vettem a bátorságot és elmentem a barátnőimmel starndolni,miközben a férjem dolgozott.Arra mentem haza,hogy osztja az észt a férjemnek,hogy ez nem helyénvaló dolog és rossz vége lesz,hogy egymás nélkül eljárunk ide-oda.Mi csak leggyinteni szoktunk az ilyen dolgokra,hisz változtatni úgysem tudunk,mivel az ilyesmi leginkább a generációs különbségből adódik.
2012. júl. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez durva, hogy ne menjen el 1 napra sem!

Mondd meg, hogy a férjed, nem a foglyod és nem vagy börtönőr sem.

Vagy megjátszott felháborodással add elő, hogy te megpróbáltad! Kikötözted, leláncoltad, még meg is fenyegetted egy sokkolóval, de a kis gaz valahogy eloldotta magát és megszökött! És ha előkerül, bezárod 3 napra az ágyneműtartóba büntiből. Ja és enni sem kap, csak kenyeret és vizet.

Hátha leesik nekik.

2012. júl. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
az én férjem negyedévente megy el 2-4 napokra-céges dolgok,barátiak,edzőtábor. persze h jár. mond meg nekik,h a házasság nem börtön,mindenkinek jár a pihenés,a különlét. hozzáteszem,neked is!!
2012. júl. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
enyém is elment 3 napra túrázni. Miért ne mehetne? Elvoltam a gyerekekkel. Attól még nincs vége az ember életének, hogy megházasodott. Ez szerintem a házaspárok magánügye, néha kell a kis távolság, nem kell mindig egymás nyakában lógni.
2012. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!