Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jár egy kis "szabadság" egy...

Jár egy kis "szabadság" egy férfinak?

Figyelt kérdés

Együtt lakunk a szüleimmel (egy házban) tehát mindent látnak, tudnak rólunk, vannak kisgyermekeink is.

A férjem tavaly elment egy napra a barátaival a balcsihoz, anyuék meg folyamatosan nekem mondogalódtak, hogy nem kellett volna elengednem, aki már megházasodott, gyerekei vannak, az ne járjon el még egy napra sem stb.

Én elengedtem hadd menjen, eleget dolgozik, rengeteget foglalkozik a gyerekkel, megérdemel ennyit.


Jövő héten el fog menni 1 napra, már előre félek, milyen beszólásokat fogok kapni apáméktól.

Szerintetek mit válaszoljak, ha beszólnak?

Köszönöm, ha válaszolsz.


2012. júl. 12. 11:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

nincs ebben semmi bűnös, ha elmegy a haverokkal lazítani. az én párom 4 napra megy Erdélybe a kollégáival pár hét múlva. egy rossz szavam nincs erre.


anyám néha kifejezetten örül, ha a párja néha elmegy pár napra valahova, kicsit tud egyedül lenni :)


a szüleidnek semmi köze a magánéletedhez.

2012. júl. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

A nönek és a férfinek is jár hogy legálább egy nap kikapcsoljon!Ne a munkával és a többi mással keljen foglalkozni hanem hogy jol érezze magát!

Mi el szoktunk járni külön külön (nem rendszeresen) és jól érezzük magunkat!Olyankor még nem is telefonálunk egymásnak (csak ha baj van) pedig nekünk is van két kisgyerekünk!Attól hogy anya, feleség,apa,férj lett valaki akkor már le kell mondani mindenröl?Nem értem a szüleidet...

2012. júl. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

anyukám kb azért szid le, ha olyankor fel merem hívni a barátomat, amikor a haverjaival van egész hetes bulitúrán. mert hogy az az ő szabadideje, ne zaklassam. és szerintem igaza van :)

apukám pont az ellenkezője, mikor anyunak ottalvós továbbképzése volt, akkora balhét csapott, hogy hú. bár mostanában mintha kezdene javulni a helyzet...

szóval kijár mindenkinek a szabadság, a szüleiddel meg ne foglalkozz, a te férjed, nem? :)

2012. júl. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
én úgy gondolom, hogy akkor, ha mind a két fél megkapja ugyanazt. Tehát ha neked is jár..
2012. júl. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A férfinak is jár ÉS a nőnek is.


A lényeg a kölcsönösség, hogy ne az legyen, hogy a f.szi állandóan eljár, a feleség meg közben takarít. Ha kölcsönös akkor viszont nincs gond.


Anyukádéknak mondd meg hogy hagyjanak élni titeket, mert felnőttek vagytok, különben léptek.

2012. júl. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

pici babánk is van, ezért én most inkább későbbre teszem a bulimat:)

Köszönöm mindenkinek a megerősítő válaszokat!

Minden jót! További szép nyarat!

2012. júl. 12. 15:33
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is elmegy céges utakra, teambuildingekre is, de van hogy csak úgy túrázni. Imád a hegyekben, erdőkben kirándulni, én meg utálok, de ő miért üljön itthon/én miért szenvedjem végig a kirándulást/ő minek hallgassa végig a nyavalygásom a kirándulás alatt, csak azért, mert egy pár vagyunk? :)
2012. júl. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mindenkinek jár egy kis szabadság, aki igényli. A mi baráti körünkben pl. a fiúk minden évben kétszer háromszor elmennek horgászni a világ végére. Én pl. jövő héten a barátnőmmel és a kislányaimmal megyek nyaralni, mert a kedvesem dolgozik. Nálunk ebből nem szokott probléma lenni. Persze együtt is megyünk ide-oda.
2012. júl. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!