Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Család nélküli szabadság? Mit...

Család nélküli szabadság? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

5 napot kaptam 2 hét múlva, fizetett szabadság.

Nem én választottam. A családom dolgozik. Külföldre, vidékre utazni nem tudok, szállodára nincs pénzem. Hogy töltsem el ezt az 5 napot úgy hogy közben mindenkim dolgozik (család/barátok)?


2012. máj. 11. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pihenj otthon, csinosítgasd a házat, barkácsolj, foglald el magad a hobbiddal, menj el önszántadból kirándulni nézz körül a környékeden. Én amikor 1 hét kényszerszabira mentem nagyon elvoltam otthon. Kialudtam magam, volt időm rendbe rakni az egyik üres szobát, főztem a barátnőmnek meglepetés ebédet, délután meg haveromhoz mentem át hogy ne unjam magam halálra.
2012. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
otthonmaradsz, megcsinálod ami elmarad, alszol,fodrászhoz mész, csak beülsz egy kávéházba ésnézelődsz.Élvezed, hogy nincs semmi dolgod.
2012. máj. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom, ha szabadság, akkor rögtön külföld és szálloda? Magyarországot mennyire ismered? Pattanj bringára és derítsd fel a környéket, egyre távolabb, egészséges és nagyon-nagyon szórakoztató. Nincs semmi hobbid, amire végre lesz egy kis időd? Én kimozdulást ajánlok, olvasni, filmet nézni, sörözni lehet bármikor :)
2012. máj. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj ki a szabadba!Kirándulj,menj nézz meg valami kilátót,hegyet,esetleg állatkertet...Csináld meg ami elmaradott házimunka,vagy amit már régóta halogatsz.Szedd rendbe magad:)
2012. máj. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!