Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell az öngyilkos...

Miért kell az öngyilkos jelölteket pátyolgatni?

Figyelt kérdés

Ha ennyire gyávák és életképtelenek akkor hajrá, tegyék meg.


Itt a gyakorikerdeseken is állandóan írják ezeket a önsajnáltató kérdéseket.


2012. júl. 21. 20:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%

Egyetértek, saját tapasztalatból mondom, hogy annak aki a szakadék szélén áll felesleges azt mondani, hogy "jaj...szegény ember" meg "ne tedd, nem éri meg"

Mikor én álltam ott nekem ilyet senki se mondott. Senki se állt mellettem. Sokkal inkább szembesítettek a valósággal, az élet kemény. És többet értek el vele, nem kell a pátyolgatás, hanem igenis aki nem tud élni az ne tegye. Most jöhet a lepontozás, teszek rá.

2012. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Rajtad akkor az segített, de nincs univerzális módszer, nincs gyógymód,ami mindenkinél hatásos és nincs két egyforma élethelyzet sem.

Rákiálthatunk valakire és elfut. Egy másik ember mozdulni sem tud az ijedtségtől, a harmadik hirtelen jól képen vág, nem tudhatod.

2012. júl. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ebben végülis igazad van
2012. júl. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

"annak aki a szakadék szélén áll felesleges azt mondani, hogy "jaj...szegény ember" meg "ne tedd, nem éri meg""


Talán nemcsak én vagyok az egyetlen, akinek JÓLESIK visszahozni akarni valakit a tönk széléről. Akinek jólesik így segíteni a másikon.


"Mikor én álltam ott nekem ilyet senki se mondott. Senki se állt mellettem. Sokkal inkább szembesítettek a valósággal, az élet kemény."


Gondolom, ettől nagyon jól érezted magad, és meg se fordult a fejedben, vagy a lelked mélyén, hogy de jó is lenne néhány kedves, biztató szó.


"És többet értek el vele, nem kell a pátyolgatás, hanem igenis aki nem tud élni az ne tegye."


Ebből következik, hogy téged is csak egy hajszál válaszott el attól, hogy most a hideg föld és egy faláda vegyen körül, ne pedig itt válaszolgass. Ezen érdemes elgondolkozni.

2012. júl. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Aki írogatja, mondogatja a világnak, panaszkodik jobbra-balra az úgyse fogja megtenni. Aki pedig valóban meg akarja tenni, az megteszi és kész. Az ilyen önsajnáltatók csak figyelmet akarnak, nem fognak öngyilkosok lenni. Ez olyan, mintha valaki gyilkolni akar: senkinek nem mondja el, hanem megteszi.
2012. júl. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ok, ha a szomszédod emlegeti néha, hogy magára robbantja a házat, akkor ettől te még aludj nyugodtan.
2012. júl. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

"Az ilyen önsajnáltatók csak figyelmet akarnak"


Hát akkor adjunk nekik azt. Egyébként pedig azt szoktam mondani: ha a plafonon vagy egy kérdéstől, nos, nem muszáj rá válaszolni. Majd a megfelelő emberek válaszolnak. Te csak görgess tovább.

2012. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

am akik így interneten csinálják a fesztivált azok általában csak trollok, hál' istenek fele se igaz

Én is olyasmi véleményen vagyok, hogy az embernek magától kell rájönnie, hogy élni akar. Rávezetni azt lehet, de magától kell rájönnie, különben ugyanoda jutt legközelebb megint.

2012. aug. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!