Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy állíthatnám le azokat...

Hogy állíthatnám le azokat akik beszólogatnak az utcán?

Figyelt kérdés
Nagyon elegem van már belőle. Megbámulnak,rosszabb esetben még be is szólnak. Az enyhébb változat a : "de csinos vagy",de volt már "gyere szívj el velünk egy jointot", "de jó farod van",és ehhez hasonlók. Nem szoktam odafigyelni,mintha meg se hallanám,de sokszor elég megalázó. Hogy állíthatnám le ezeket? Visszaszólni nem mernék,elég törékeny vagyok,szóval inkább meg sem próbálom. Az öltözködésemet kezdem visszafogni,bár eddig sem öltözködtem kihívóan. Szoknyát már nem is hor dok,pont a beszólások miatt,csak rövidnadrágot. Tökmindegy hogy vagyok felöltözve, lazán,sportosan,csajosan,mindig beszólnak,vagy megbámulnak.
2012. júl. 19. 17:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Látom nem csak én vagyok így ezzel. De kezdeni se lehet vele semmit,lassan már zsákban fogok járni. Képet nem fogok feltölteni az tuti,pont ide. :D
2012. júl. 19. 20:51
 12/14 anonim ***** válasza:
legyen egy izomagyú barátod és menjtek kézenfogva, rád se mernek majd nézni
2012. júl. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mindenesetre jó látni, hogy vannak hisztis csajok, akiknek az a legnagyobb bajuk, hogy szépek. Hízz meg, legyél ronda, és akkor majd senki le se fog sz...ni, akkor meg az lesz a baj.
2012. júl. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom,hogy szép vagyok,hanem az,hogy a bunkó beszólásokat kell hallgatnom,néhány agyhalott miatt.
2012. júl. 20. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!