Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy állíthatnám le azokat...

Hogy állíthatnám le azokat akik beszólogatnak az utcán?

Figyelt kérdés
Nagyon elegem van már belőle. Megbámulnak,rosszabb esetben még be is szólnak. Az enyhébb változat a : "de csinos vagy",de volt már "gyere szívj el velünk egy jointot", "de jó farod van",és ehhez hasonlók. Nem szoktam odafigyelni,mintha meg se hallanám,de sokszor elég megalázó. Hogy állíthatnám le ezeket? Visszaszólni nem mernék,elég törékeny vagyok,szóval inkább meg sem próbálom. Az öltözködésemet kezdem visszafogni,bár eddig sem öltözködtem kihívóan. Szoknyát már nem is hor dok,pont a beszólások miatt,csak rövidnadrágot. Tökmindegy hogy vagyok felöltözve, lazán,sportosan,csajosan,mindig beszólnak,vagy megbámulnak.
2012. júl. 19. 17:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%

vedd dícséretnek.

mást nem tudsz csinálni csak hallgatni.

2012. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Csak annyit tudsz csinálni h kevésbé kihívóan öltözöl és ha beszólnak akkor elengeded a füled mellet, oda se nézz menny tovább. Nem ajánlom h visszaszólj mert az rosszul is elsülhet.sőőt...
2012. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
nem rossz dolog az
2012. júl. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván sehogy sem tudod leállítani őket, mert gondolom nem mindig ugyanazok szólogatnak be neked, hanem éppen aki arra jár, legyen az vadidegen, vagyis gondolom az ismerőseid nem is folyamodnak ilyen alpári stílushoz.

Azzal sem teszel jót senkinek sem, ha szándékosan takargatod magad, mert aki szép, az egy krumpliszsákban is szép, legalább is így tartják, szóval hagy örüljenek egy kicsit, hagy legyen egy szép napjuk, te meg engedd el a füled mellett a megjegyzéseket, én ilyenkor maximum csúnyán nézek rájuk, vagy rosszabb esetben visszaszólok halkan valamit, hogy kiengedjem a gőzt, de próbálok nem foglalkozni vele. Mivel nem tudsz ellene tenni, ezért kár idegesítened rajta magad.

2012. júl. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tudom,van aki kifejezetten élvezi,hogy beszólnak neki,de én már nem. Megalázó mikor egy csomó ember előtt teszik a megjegyzéseket. Ha még kulturáltan megdicsérnek,oké,de az ilyen bunkó beszólások nagyon meg tudnak bántani. Egyedül már lassan nem is merek sehova se menni,volt már olyan,hogy majdnem rosszabb dolog is történt.
2012. júl. 19. 17:28
 6/14 anonim ***** válasza:
valami jobb helyre kéne költöznöd.. ;)
2012. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A belvárosban élek,nem is rossz környéken. De ez bárhol előfordul. :/
2012. júl. 19. 17:34
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Tegyél fel képet. :)
2012. júl. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban,velem is ezt csinálják rosszabb napokon,utálom őket.Egyszer szórólapoztam,elmentem egy csomó építőmunkás mellett és amikor megláttak,az összes bekussolt és csak tátott szájjal lestek,mint akik még sosem láttak fehér embert.Ezek ilyen húgyagyú népség.Azért szólnak be,mert látják,hogy rosszul esik.
2012. júl. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
rakjatok fel képet!:DDD
2012. júl. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!