Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon idegesít...

Szerintetek is nagyon idegesítő ez a mostani generáció?

Figyelt kérdés
Gondolok főleg ezekre a 13-17 évesekre.Elvannak szállva maguktól, nem tanulnak, nem csinálnak semmit, nem érdekli őket semmi.Ha valaki valamiben más(legyen az nemzetiség,anyagi helyzetek,kinézet,személyiség vagy akár valaki valamiben gyenge)azt már rögtön megszégyenítik, eltiporják.Ti mit gondoltok?
2012. júl. 13. 13:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

3-as válaszolónak igaza van.Teli van csalókkal az ország, nem csoda, hogy ilyen rosszul állunk.

A megszégyenítéssel kapcsolatban még annyit, ha a megszégyenített védeni próbálja magát, azonnal a többi menőnek áll feljebb.Legalábbis ez ment nálunk általánosban.

A szülők pedig, ha már sokat dolgoznak és nincs idejük foglalkozni a gyerekkel, a gyerek azt csinálja, amit akar és rosszabb esetben elzüllik.

2012. júl. 13. 15:56
 12/13 A kérdező kommentje:
Főleg a fiúk.Nálunk nem is egy gyerek került ilyenek miatt javító intézetbe.
2012. júl. 13. 15:57
 13/13 anonim ***** válasza:

Média. És minden más is erre nevel, ez így lett kialakítva. Az én generációm egy nagy rakás SZAR. A következőkről nem is beszélek, szinte bele se merek gondolni. Kevés az, aki komolyan veszi a dolgokat, és átlát az agymosáson. Közhelynek hangozhat, de ez nagyonis komoly... :S Aztán ha kritizáljuk az "életstílusukat", jön az "egyszer élünk" duma. Gyönyörű életük van, mint a vadállatok, amit jónak éreznek, azt csinálják, közben millió csapdába belemásznak, mert NEM gondolkodnak... A fészbukot meg se említem, tökéletesen tükrözi a lebutítottságukat. Egyébként most általánosítok, vannak normálisok tizenévesek, hál istennek, de remélem nem fog csökkenni a számuk, és elkezdenek gondolkodni ezek az agymosott zombik : )


18 voltam...

2012. júl. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!