Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek evvel a 3 emberkéve...

Mit tegyek evvel a 3 emberkével? :o

Figyelt kérdés

Helló. Én most 7. osztályos tanuló vagyok és három oszálytársam állandó viselkedéséről szeretnék beszámolni, hogy hátha tudtok segíteninekem...


Kezdjük..

#1: Ő egy olyan lány aki még mindig egy 3.-os szintjén van (pl: még mindig túrja az orrát és megeszi a fikát(azt mondja, hogy egészséges) és folyton szájmenése van...be nem áll a szája...az osztályfőnökünk nagyon fiatal 30 év körüli és szokott órán belökni ilyen favicceket amin az egész osztály mosolyog csak ő nem mert olyan tulzásba viszi a műkacajt, hogycsakna.(Róla ennyi, ha róla írtok véleményt/választ akkor írjátok oda, hogy pl: nekem #1-ről az a véleményem, hogy... és az összes többinél is így járjatok el)

#2: Ő egy olyan fajta lány akinek nincs személyisége...pár hónapig barátkoztam vele 6.ban, de nem jött össze, mert túl gyerekesen viselkedik és ha az osztályba vagy az iskolába úgymond egy ,,jelentős személlyel" beszél akkor teljesen odáig van meg vissza és két hétig csak arról beszél...ja meg montam neki, hogy tudok gitározni és hangosan ordítva mondja, hogy IGEN ÉN IS TUDOK (közbe egy akkordot sem tud) meg még azt szokta csinálni, hogy multkor nagyon összevesztem valakivel és odajött magyarázott valamit, hogy biztos ezt meg azt csináltam rosszul és montam neki, hogy gyerekesen viselkedik és erre azt válaszolta,hogy -Hátmég jóhogy hisz gyerek vagyok...máskormeg ott bíráskodik másokfelett...róla ennyiii

#3: Az utolsó. Neki 6. osztályos az unokatesója aki fiú és neki van egy barátja aki tetszik nekem, na mindegy szóval #3 vele az a bajom, hogy az unokatesóján (de csak onnan) keresztül vannak ismerősei...egy darab saját ismije nincs komolyan a csajnak...és annyira megjátsza magát a többi fiú elött...utolsónkról is ennyi:)



Ui:


És nem csak engem idegesítenek szegények, hanem az egész osztályomat :( olyan gyerekesek és kb. az osztályba mindenki már azon gondolkodik mi lesz vele a késöbbiekben...csak ők hárman nem :D



2012. jún. 2. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne csinálj velük semmit, egyszerűen hagyd őket, ha nagyot mondanak, csak mondd nekik azt, hogy oké. Meg egészségessebb lesz, hogy ha csak magaddal és azokkal foglalkozol, akiket bírsz.
2012. jún. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"olyan gyerekesek"

Ne haragudj, de az is gyerekes viselkedés, hogy itt akarod kitárgyalni őket. Pontosabban: gyerekes lenne, ha nem lenne te magad is még gyerek.

2012. jún. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenki hülye, csak te vagy helikopter.Ma most már megnyugodhatsz!
2012. jún. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!