Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez mitől van, és ez szociális...

Ez mitől van, és ez szociális fóbia lenne?

Figyelt kérdés
Pár napja el akartam adni egy szamitógépet , meg volt beszélve a vevővel hogy pontosan hol találkozunk és én meg nem mertem hozzá odamenni , és így átvertem őt , de nem akaratból , tényleg belső félelem vagy fóbia miatt nem mertem odamenni hozzá! Ez mitől lehet? VAN ilyen más is aki így van ezzel?
2012. júl. 13. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
de csak ebben az egy esetben fordult elő?
2012. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zsizsik666 ***** válasza:

Ez lehet, hogy arra utal, hogy szociális fóbia van nálad kialakulóban. Ha ismét előfordulna veled ilyesmi többször is, akkor kérj mihamarabb segítséget ne várj vele!

Nyugodj meg, gyógyítható, ha erről lenne szó. Ennek a félelemnek nem volt gondolom konkrét oka, szóval nevezhetjük fóbiának. Habár lehet hogy tudat alatt féltél attól, hogy ő egy idegen ember, mi van, ha nem adja oda a pénzt, kirabol, átver ő, stb. Manapság sok ilyet hallani, lehet csak erről van szó, hogy ettől féltél, pánikoltál be.

2012. júl. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!