Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A homoszexualitást miért...

A homoszexualitást miért kezelik sokan úgy, mintha fertőző betegség lenne? Mi közünk más nemi életéhez?

Figyelt kérdés
Annál kevésbé tud az életük kiteljesedni, minél kevésbé nyitott a társadalom az életformájukra. Nem mondják, hogy ők követendő példát állítanak, csak békében akarnak élni.Ha már egyszer vannak homoszexuálisok és nem így akarták, miért nem lehet őket ugyanúgy kezelni, mint más embereket? Nem tehetnek róla.
2009. júl. 11. 13:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%

"Undorító ha két pasi együtt van." Ezek szerint ti mentek be a b*zik hálószobájába, nem ők a tietekébe.


Persze vonulj fel te is. Legalább kiderül hányan tartanak érdekesnek.

2009. júl. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
19%
jah értem szal akkor ti csak azért vonulgattok mert szerintetek ezt mások érdekesnek tartják? Nincs nektek feltűnési viszketegségetek? Akkor is undorítóak vagytok és hányinger keltőek.
2009. júl. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Szerintem a homoszexuálisak 60-70%-a nem vonulgat.
2009. júl. 11. 16:34
 14/19 anonim ***** válasza:
86%

Csakhogy én is heteroszexuális vagyok.

A gondolkodásod (van, egyáltalán?) sekélyes és ostoba.

2009. júl. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
88%
Szeretni nem kötelező, csak tiszteletben tartani. Az érzéseihez mindenkinek joga van, ha akarnánk sem tudnánk irányítani őket.
2009. júl. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
71%

Nekem nincs bajom a homokosokkal, csak a b_uzik_urvákkal!


Mi van abban ha valaki a saját neméhez vonzódik?

Semmi extra, van ilyen!

De az már marhára nem természetes, hogy meztelenöl kell olajjal nyakonöntve szivárványszinu zászlókat lobogtatni és nyilvánosan kefélnia fötéren csakmert melegek vagyunk...


Ezta heterok se csinálják, jóhogy idegesít mindenkit a dolog, és akkor ezt be lehet állítani ugy hogy jaj mert utálják a homokosokat...


Ha vki igy viselkedik johogy utálják, akár homokos akár nem!!


A Nemi identitását meg a nemi életét tartsa mindenki a hálószoba falai között, mert oda való!!


Mellesleg a fogorvosom meleg, és semmi bajom vele pedig nap mint nap a számban turkál!

2009. júl. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
19%

Ki foghatja meg a szerelme kezét az utcán, ebben a mai magyar társadalomban: egy hetero vagy egy b*zi?

Aki nem gyépés, az nagy eséllyel megtippeli, hogy kit érhet ilyenkor inzultus.


Én még egy bu.zit vagy leszbit sem láttam hogy megköveztek volna mert egymás kezét fogták!


Ennyi erövel a fiatalokat is éri inzultus mert az öregasszonyok megszólják a tangás szoknyás csitriket ha a vénf.asz uruk rájukmereszti a ... szemét...


Nem vagytok egy kissé tulérzékenyek melegek??

2009. júl. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez Magyarország prerogatívája, ami egyre keletebre tol minket képzeletben. Nem látják ezek a sötét emberek, hogy több országban egyenlő joguk van a melegeknek mint a heteróknak! De azt nem értem hogy hogy lehet elítélni egy embert azért, amiről nem tehet !
2010. júl. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

De igenis a heterók felvonulnak!

Amint kilépnek a lakásból mindenkinek közzé teszik,hogy ők egy pár!

Sőt még vannak akik csókolóznak is az úton!

Te nem mondod,hogy heteró vagy?

Hát jó,hogy nem mondod,mert mindenki ezt feltételezi,még a melegekről is.

Meg jönnek a tolakodó heteró kérdéseikkel,azt hiszik mindenki heteró!.


Ezért kellenek a felvonulások,hogy az emberek vegyék észre,hogy nem mindenki heteró!Ne tolakodjanak bele idegen mások magánéletébe olyan kérdésekkel,hogy van-e barátnőd?Mikor akarsz házasodni?Mikor jön a gyerek?

Érted a lényeget?

Van aki meleg,van aki nem akar házasodni,és vannak akik gyereket sem akarnak,mégis heterók.

De sokan azt hiszik,hogy minden ember erre vágyik és jönnek ezekkel a tolakodó kérdésekkel.


Lehet,hogy te rád ezek mind igazak.És te ezt nem úgy veszed fel.


De ez olyan mintha tőled minden nap megkérdeznék,hogy szereted -e ezt vagy azt az ételt?Főleg ha olyan ételről van szó,amit nem.

Neked meg hebegni,habogni kell idegeneknek meg magyarázkodni,hogy te nem szereted azt az ételt.

Ha meg elmondod az igazat,akkor furán bámulnak.


A felvonulás lényege elsősorban az lenne,hogy az emberek tanulják meg,hogy nem csak ilyen birka emberek léteznek,akik mennek minden hülye után és beállnak a sorba!

Illetve,hogy tartózkodjanak a magánéleti kérdésektől!


A heterók akarnak beletolakodni mindenki életébe!

Meg reklámozni,hogy ők mekkora heterók.

Ki a francot érdekel?

2014. szept. 25. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!