Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A homoszexualitást miért...

A homoszexualitást miért kezelik sokan úgy, mintha fertőző betegség lenne? Mi közünk más nemi életéhez?

Figyelt kérdés
Annál kevésbé tud az életük kiteljesedni, minél kevésbé nyitott a társadalom az életformájukra. Nem mondják, hogy ők követendő példát állítanak, csak békében akarnak élni.Ha már egyszer vannak homoszexuálisok és nem így akarták, miért nem lehet őket ugyanúgy kezelni, mint más embereket? Nem tehetnek róla.
2009. júl. 11. 13:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%
semmi közöm, hozzá, de akkor ne is adja a tudtomra. Én sem újságolom senkinek, hogy hetero vgyok. Ha viszont veri a mellkasát, hogy ő homoszexuális, akkor meg már ne lepődjön meg, ha valaki elmondja erről a véleményét. Ha csendben élnének, mint a hterók, akkor nem lenne konfliktus.
2009. júl. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%
Nincs azzal semmi baj ha ő is megmarad a hálószobájában ott azt csinál amit akar, de ne reklámozza, h ő mi, ne vonuljanak felazt hírdetve, h ez a tuti ez a jó. Ha nem tennék akkor nem bántaná őket a kutya sem. Az meg, h a nem homoszexuálisoknál undort kelt ez az is normális, sorry, így működik az ember. Rengeteg dolgot fel lehetne még sorolni ami szintén undort kelt másokban és nem tehet arról, h ilyen. pl. akinek a bele a hasfalára van kivezetve és egy zacskóval az oldalán jár az isi lyen undort kelt, nem tehet róla, de mégis, de ők nem is vonulnak fel mutogatva magukat.
2009. júl. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
42%
Jaj má volt egy csomó "mi baja mindenkinek a melegekkel?" kérdés... Má ez is idegesítő. Fogadd el, te is, hogy nem vagyok egyformák. Valakai meleg, valaki hetero, valaki utálja a melegeket, valaki meg nem. A melegek, amikor eldöntötték, hogy vállalják, együtt élnek ezzel a dologgal, TUDTÁK, hogy lesznek, akik utáln fogják őket. Fogadják el, hogy igenis vannak ilyenek is. Ebből is ez jön le, hogy mindenki csak a maga igazát tudja hangoztatni. És a melegek közt is éppen annyi hülye barom szemét állat van, mint a heterók közt.
2009. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
22%
*vagyunk (elnézést félregépeltem)
2009. júl. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De én alapból azt nem értem, hogy miért vagy egyáltalán hogy lehet bárkit is utálni, akit nem ismersz?
2009. júl. 11. 13:47
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
Azért, mert hülyék az emberek. Fogadd el, törődj bele, ez mindigis így volt, és így is marad. Ne szenvedjél már...
2009. júl. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%

Azok a kispolgárok utálkoznak, akik gyűlölködnek és akik saját belső feszültségüket másokon vezetik le: mert gyengék.

A hülye, "maradjon otthon és akkor nem lesz baj" és a "csak engem hagyjon békén" primitív dumát is ez a típus nyomja.

Miért maradjon otthon? Egy hetero otthon marad? Ki foghatja meg a szerelme kezét az utcán, ebben a mai magyar társadalomban: egy hetero vagy egy b*zi?

Aki nem gyépés, az nagy eséllyel megtippeli, hogy kit érhet ilyenkor inzultus.

Ezért tüntetnek.


Én hetero vagyok, a tüntetésükkel egyet értek. Ami nem tetszik, az nem erkölcsi inkább ízlésbeli dolog. Nem szeretem az affekta, hivalkodó, szereplő embereket, sem nőkben, sem b*zi férfiakban. Ha ezért kritizálnak valakit, ahhoz csatlakozom a jó ízlés (és a magam) nevében.

De aki a homoszexuálisokat kevesebbnek gondolja magánál, mert ő heteroszexuális: az egy sz@rházi.

2009. júl. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
29%
Akik mindenkit egyformán szerettek, azok a hippik voltak, én nem vagyok hippi, szóval nem kell mindenkit elfogadnom és szeretnem.
2009. júl. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Szerintem ez butaság, hogy nem kell mindenkit elfogadni és szeretni. Csak a magad életét nehezíted azzal, hogy tüskék vannak benned olyanok iránt, akiket nem is ismersz. Nem tudom, hogy hány éves vagy, de nagyon éretlennek és érzéketlennek tartom, amit írtál.
2009. júl. 11. 14:30
 10/19 anonim ***** válasza:
14%
Én 25 éve heteroszexuális vagyok.. Akkor most én is vonuljak fel majd ha lesz egy heteró büszkeség nap? Undorítóak a ratyik azért. Egyszerűen maga a tény h két pasi nemi életet él. Csak vizuálisan elképzelve a dolgot is felfordul a gyomrom.
2009. júl. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!