Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy mutathatnám megneki a...

Hogy mutathatnám megneki a dolog súlyát?

Figyelt kérdés
A barátnőm (15!!) puffogott nekem, hogy az anyja nem engedi sehova. Tovább kérdezgettem, és kiderült, hogy az anyja megtudott pár dolgot róla: hogy füvezik, cigizik, rendszeresen fogyaszt alkoholt, van barátja, ráadásul még le is feküdt vele. És nem érti, az anyja miért nem engedi sehova! És én minderről nem tudtam semmit! Valahogy meg kéne neki mutatni, hogy Úristen mit csináltál hülyegyerek?
2012. júl. 4. 11:31
 1/2 gelazso ***** válasza:
Ismertess meg vele embereket akik már olyan mélyre sülyedtek ezek miatt, hogy nincs vissza út. Talán ez megrémíti és gondolkodóba ejti.
2012. júl. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Magátol fel kell mérje a dolog súlyát, ugyanis másokra nem fog hallgatni!
2013. máj. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!