Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak nekem nem tűnik annyira...

Csak nekem nem tűnik annyira normálisnak ez a dolog? (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Az van, hogy Facebook-on sokszor olvasok, olyanokat, hogy jaj szívecském (persze lány lánynak)olyan csini vagy <3 <3 vagy annyira szeretlek alig várom, hogy lássalak vagy akár élőben is vannak olyanok, hogy szívecském nem jössz le a büfébe? meg ilyesmik. Ez csak engem irritál, hogy ennyire nyalják falják egymást a barátnők??? És sokszor hallottam, hogy ez csak azt bizonyítja, hogy mennyire kötödnek egymáshoz, meg hogy mennyire szeretik egymást persze, mint barátok. Érdekes a férfiak nem nyáladzanak, mégis azét szerethetik egymást a baráti érzelmeken belül.
2012. febr. 7. 15:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Én ma ezt hallottam a suli lány mosdójában: "Na szia, te ringyó!"... Persze a barátnõjének mondta ezt. Ez ugyanaz a kategória, számomra érthetlen, miért kell a barátnõjét valakinek ribancnak és ehhez hasonlónak nevezni. Én ezt sosem értettem, a nyalást-falást sem, bár lehet, hogy ez azért van, mert egyszerũen nem vagyok ilyen típus. De én sem tartom normálisnak. Én is szeretem a barátnõimet, de egyiket sem öntöm el nyáltengerrel... :DD Én inkább olyanokat szoktam nekik mondani, hogy "olyan jó, hogy te vagy a barátnõm." "Úgy örülök, hogy osztálytársak lettünk és ilyen jóba lettünk." "Olyan jó, hogy annak ellenére, hogy nem vagyunk már oszt.társak, még mindig nagyon jóban vagyunk." :)) 15/L
2012. febr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

ne sertodj meg, de ez legyen a legkisebb gondod. en eszre sem veszem az ilyeneket.

egyebkent szerintem genetikai dolog, a nokben benne van a "kommunikacio", es ha nincs mit mondani, akkor is kell valamit. egyebkent szerintem sokkal jobb, mint anno, amikor hastancolni jartam, a tanarno meg a tobbiek allandoan szapultak a masik csoportot, hogy milyen bena a ruhajuk, meg hogy mindig ugyanarra a zenere tancolnak (egyebkent mi is mindig ugyanarra tancoltunk, amikor koreot tanultunk be), szemkozben meg ment a jopofizas.

meg nem birtam hallgatni az ilyeneket, hogy "emeljük a lábcsit, szupcsi".. DE emberileg egyebkent nem tudom elitelni oket, egyszeruen masok vagyunk, en nem ilyen vagyok, nem ertem, de igen, ettol meg lehet normalis.

2012. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

Nem engem is eléggé zavar, de csak mosolygok rajta egyet aztán megyek tovább..

Igaz fiatalabb vagyok nálad de valahogy engem is annyira idegesít.. :D

Meg az olyanok akik elárasztják a kezdőlapot idézetekkel.. -.-"

13/l

2012. febr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mintha támogatnám azt a dolgot de szerintem mindenki azt ír ki az üzenőfalára amit akar. Ha meg máséra olyat ír ami annak az illetőnek nem tetszik akkor az meg úgyis ki fogja törölni. Ha idegesítenek az ilyen személyek akkor töröld őket az ismerőseid közül vagy ne menj fel Facebookra.
2012. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
mi néhány barátnommel néha azt mondjuk egymásnak,hogy drágám,meg szivem.de van egy barátnom akivel ha találkozunk mindig ugy koszonunk egymásnak hohy Szia moja.
2012. febr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van kérdező!

Engem is irritál ez... az oké hogy szeretik egymást, na de ez már túlzás, és idegesítő...

a másik ilyen az olyan lány, aki éjt nappallá téve csak az idézeteket írogatja... ezektől herótom van...

2012. febr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

Én a barátnőimet csajszizni szoktam, meg néha cuncózni XD

amúgy a drágám meg a sziwem zavar...15L

2012. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is feltűnik,de hogy őszinte legyek nagyívbe lekaksizom az ilyet.. ha így érzik jól magukat,hogy egymás szemébe néznek és életem-szerelmem aztán elfordulnak és már is forgatják egymásra a szemüket akkor éljenek boldogan. Zavarni nem zavar,inkább vicces.

Röhögni kell rajtuk és továbbálni.15l

2012. febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
engem az irritál,ha valaki a v helyett w-t ír.
2012. febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is észreveszem, de kb teszek rá magasból. Amíg nekem nem mondanak ilyeneket, és nem csókolgatnak össze-vissza addig semmi problémám nincs vele. 14/L.
2012. febr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!