Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a mai emberek...

Miért ilyenek a mai emberek többsége?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet elfogadni a másik embert?

Meleg. Molettebb alkat. Fogyatékos.

Miért jó az embereknek, hogy kicikizik a másikat?



2012. jún. 14. 12:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem látom, hogy ez a "többségre" lenne igaz, talán a tinik között elterjedtebb, ők mondjuk tényleg sokszor megszólnak embereket (általában náluk idősebb, felnőtt embereket, ami már önmagában is vicces amúgy), kicikiznek, meg "gáz"-nak neveznek kb. mindent...

De még itt is tisztelet a kivételnek.

Normális, felnőtt emberek ilyet nem csinálnak.

2012. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
szerintem kötelezőnek kéne lennie iskolákban Luise L. Hay Éld az életed című filmje (vagy könyve) egyszerűen egy új látásmódot ad, megváltoztatja az életed és tudod hogy nem kell ezeknek az elvárásoknak megfelelned, kevesebb ilyen probléma lenne
2012. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#12: És még sok más hasonló könyvet is.
2012. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva még nem olvastam ezt a könyvet.

De megnézem magamnak. :)

Köszi mindenkinek a válaszokat! :)

2012. jún. 15. 15:14
 15/16 anonim ***** válasza:
Csak mentegetés, hogy azért van ez a cikizés, mert a média a tökéletességet várja el az emberektől. Nem. Azért van ez, mert ezek s*eggemberek.
2016. márc. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
7-es én sosem törekedtem a gyengébb elpusztítására, több vagyok, mint egy ösztönállat.
2019. márc. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!