Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az emberek többsége az első benyomás alapján ítél?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

az első benyomás döntő szerepű, de én szoktam még adni pár esélyt a dolognak hisz először mindenki izgul (randinál) ezért szoktam azért még találkozni az illetővel hátha rosszul ítéltem meg elsőre


20F

2012. febr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi baj van vele? Szerintem teljesen normális.
2012. febr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Megnézik a kinézeted és hozzá kapcsolnak egy belsőt. Egy jó pasihoz harmóniát kapcsolnak, jó belső értékekkel, egy előnytelen külsejűhöz pedig rút belsőt. Aztán ha megismerik akkor ez általában pont meg szokott fordulni többségében, de az álláspontjuk csak hosszú idő után változhat a nőknek. Tehát ha ronda vagy és meg akarod a hódítani a nőt, akkor lehet hosszú hónapok kellenek ahhoz, hogy meg tudd magadnak nyerni a nőt, akiknek nem annyira jön be a külcsíned. Vagy lehet, de sosem lesz belőle semmi. Egy jó pasinak ez az idő akkor is lerövidül, sokszor pár órára is (egyéjszakásnál)ha nagyon negatív belső érték társul hozzá. Az okos lányok ezt kiszagolják legtöbbször, de ha igen jól nz ki a pasi, akkor sokszor ők is belelépnek a csapdába.
2012. febr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tegyük fel hogy randira mész. És az a helyzet, amit az első kommentelő is írt, hogy izgul valamelyik fél.


Vagy mondjuk meglátsz valakit és túl komolynak tartod. És olyan piszok rossz érzés, ha valaki ezek miatt nem ad még egy esélyt.

2012. febr. 25. 21:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki külső alapján dönt és nem ad még egy esélyt, az már alapból egy rossz ember. Mindenki megérdemli a 2. esélyt.
2012. febr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!