Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy legyen jó az első benyomá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen jó az első benyomás? Hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az van, hogy van egy lány, akivel egy vonaton szoktunk utazni iskolából hazafelé. Ugyanott is szállunk le. Ő nagyon tetszik nekem, szerintem ő is érdeklődik irántam. Már gondolkoztam rajta, hogy le kéne ülni mellé és beszélgetni, de nem tudom hogy hogyan kezdjek egy beszélgetést (egy tulajdonképpen vadidegennel). Attól tartok hogy az első mondattal elrontom az egészet. Mit csinálhatnék?


2012. jan. 18. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindenképp ülj le mellé. Semmi evszteni valód nincs. Köszönj kérdezd meg ,hogy van. Vagy mutass neki valami zenét kérdezd emg a véleményét róla ilyesmit :) Nincs veszteni valód
2012. jan. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg hova jár suliba, mert minden délután látod. Beszéljetek először és e kapcsán az iskoláról, ez adja magát és nem kell rágörcsölnöd, hogy milyen témát találj ki. Aztán majd hozz a a helyzet magát. Ne menj oda hozzá, amikor a barátnőivel van.
2012. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 2/0 troll vagy retard. (Valamint ment a zöld)
2012. jan. 18. 17:48
 4/8 A kérdező kommentje:
Mármint kéz. Nem fű.
2012. jan. 18. 17:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy mit mondasz. Csak MOSOLYOGJ KÖZBEN!


23F

2012. jan. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Mindegy mit mondasz, még mosolyognod se kell, azon múlik minden, h külsőre bejössz-e neki.
2012. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az kis túlzás hogy nincs veszteni valód mivel egy vonaton utaztok minden nap.A 2. válaszoló tökéletesen jól mondta.A lényeg hogy mosolyogj és magadat add, hisz úgyis azért fog szeretni.;-) hajrá! 14/f
2012. jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak jó dumád legyen, és legyél vicces (de ne erőltesd). És fontos hogy akkor menj oda hozzá mikor látod, hogy jó kedve van.


Ha meg akkor akarsz odamenni mikora barátnői ott vannak, akkor nagyon nagy csajozós kell legyél, szóval inkább mikor egyedül van. És próbálj kitalálni valami frappáns kérdést (vagy többet), ne ilyen általános kérdéseket tegyél fel, hogy mi a kedvenc színe (vagyis még azis jó, ha jól adod elő :D)

2012. júl. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!