Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknek mennyire számít az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mennyire számít az első benyomás? (a külsőre gondolok).

Figyelt kérdés
Mert nekem nincs hosszú hajam,és nem is tudom meg nőveszteni ,mert akkor meg begöndörödik az meg nem áll jól.A füleim is kissé nagyobbak a keletéhez képest.A 2 szemfogam hiányzik fentről úgy,hogy nevetnem se érdemes.Tán annyi előnyöm van ,hogy sármosnak tartanak de a mai fiatalokat ez már szerintem nem igazán érdekli.
2010. okt. 16. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első benyomás a legfontosabb, akkor dől el, lesz-e belőle több is.
2010. okt. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinél fontos az első benyomás, valami csak meg kell tetszen a másikban. A haj dolog nem baj, nem követelmény az, hogy hosszú hajad legyen. Sőt én pasikon nem is szeretem a hosszú hajat igazán. A füled nem tudom, így látatlanban nehéz megmondani mennyire vészes, de szerintem ez sem olyan gáz dolog. Ezek miatt szerintem ne stresszeld magad.

Viszont a fog.. Hogy pont elöl hiányzik, az elég ronda tud lenni. Nem akarlak megsérteni és ez csak az én véleményem, de elég igénytelennek hat. Azt mindenképp csináltasd meg, ha van rá módod. A többi nem gond.

20/L

2010. okt. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát a fülem valaki szerint cuki,a fogamat meg meg akarom csináltatni de 16 vagyok és 18 csak évesen lehet fog beültetésem,ha meg fogszabályzót rakatok fel akkor meg csak tovább rontja a helyzetem :(
2010. okt. 16. 16:41
 4/6 Sajtoskifli ***** válasza:
Szerintem pedig érdemes a fogszabályzó, nálam 4 (!) fogamat húztak ki, mert összetorlódtak, fogszabályzót viseltem 2-3 évig, és már senki nem hiszi el, hogy tényleg kihúzták, csak ha mondom hogy akkor most számold össze
2010. okt. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első benyomás? Ne is mondd! Az első csajom, akivel randizni mentem, mielőtt taliztunk volna, állandóan ezt hajtogatta, hogy majd az "első benyomás" :S
2010. okt. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

oks,thx mindenkinek

majd valahogy csak elválik ,hogy mi és ,hogy lesz

2010. okt. 19. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!