Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Adjatok tanácsot! Mit gondolto...

Adjatok tanácsot! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Aki felnőtt ember létére.(közel 30) minden szabad idejét a facebookon tölti. Minden vele történt apróságot, bármilyen jelentéktelen idegesítő semmiséget is kiposztol..az miért nem ír ki soha semmit a magánéletéről? Kapcsolatáról?

Elvileg 3 éve van barátnője, de csak a közeli ismerősök tudják, vagy ha rákérdeznek nála...(akkor azért nem tagadja le) De az nincs kint neki, hogy kapcsolatban, egy közös kép sincs kint. A barátnő csak egy a többi ismerős közül..semmivel nincs kitüntetve. Soha nem ír semmit az adatlapjára, a képei alá max. ha szülinapja van ír egy "boldog szülinapot" az adatlapjára és ennyi. Állítólag nagyon jól megvannak nagy a szerelem. De a csaj azt a kérését hogy tegye már ki, hogy kapcsolatban van. Vagy legalább egy közös képet róluk..azt meg se akarja hallani. Mindig hitegeti szegényt, hogy majd kiteszi, majd kiírja és úgyis mindenki tudja hogy együtt vannak.

Ebbe sztem az az idegesítő, aki alig használja a facebookot megértem, hogy nem teszi ki a kapcsolatát, nem is foglalkozik vele. De aki napi több órát ott tölt és tényleg mindent, de mindent kiposztol az miért nem?

(Próbáltam barátnőmet idézni..mert látom rajta hogy nagyon nem érti ezt és egyébként én sem. Nem tudok neki mit tanácsolni és nem tudom mit kellene válaszolnom a kérdéseire!) Adjatok tanácsot!


2012. jún. 13. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.Semmivel nem vagyok rosszabb véleménnyel róla,mint arról,akinek semmi köze hozzá, de ezen csámcsog.


"Mindig hitegeti szegényt, hogy majd kiteszi, majd kiírja"


Ezen röhögtem a legnagyobbat.Köszi!


Semmit nem kell erről gondolni,belemagyarázni meg főleg.Ha szeretik egymást,kit érdekel,hogy mi van a fácsén?

2012. jún. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Nem egészséges, ha valaki egész nap a fészen ücsörög. Sem 30-hoz közel, sem fiatalabban. Az ember ne virtuálisan éljen, hanem igaziból.


2. Feleslegesnek tartom a magánéletem kiposztolgatását. Én se tenném ki, ha lenne barátom, minek? Hogy aztán két év múlva újra átállítsam egyedülállóra? Aki fontos, az úgy is tudja, hogy mi a helyzet.


Szóval ez a helyzet velejéig romlott.

2012. jún. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen kedves tőled, hogy így aggódsz a "barátnőd" pasijának facebookja miatt...
2012. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó: Már vártam ezt a kérdést.

Megnyugtatásul közlöm, hogy én aztán nem aggódok sem a pasi, sem a facebook miatt. Ki nem állhatom a pasiját. Meguntam, hogy folyamatosan ezt panaszolta nekem, aminek a vége az lett hogy ezerszer is elmondtam a véleményem és megharagudott rám, hogy én mindig pasija ellen beszélek.

Ezért gondoltam..felteszem ezt a kérdést. Más mit szűr le ebből, mert nem tagadhatom hogy utálom az említett pasit és lehet valóban túlzott a véleményem.

2012. jún. 13. 15:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!