Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehetne rávenni az egyik...

Hogy lehetne rávenni az egyik barátnőnket a fogyásra?

Figyelt kérdés
Elég ciki együtt lenni vele amióta meghízott. :S
2012. jún. 9. 17:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán egy diétás kólával célozhatnátok rá.Viszont vigyázz,mert neki is ciki lehet veled lógni, süt rólad,hogy nagyon buta vagy.Ezzel sajnos nem tudsz mit kezdeni, itt csak az élettől kapott pofonok hozhatnak rendbe, de lehet az csak mélyebbre lök. Így mindkettőtök érdekében azt javaslom,hogy ne találkozzatok többet.
2012. jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem veled lenni lehet ciki, ha a barátságból neked csak ennyi számít.
2012. jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Milyen jó, h nem vagy felszínes.

Az ő teste, az ő dolga. Maximum, ha megkér, akkor segíthetsz neki.

2012. jún. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez inkább neked gáz. Szerintem jobb is lenne a csajnak ha nem lógnál vele. Ez ám barátság.
2012. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az ő érdekében ne keresd többet.
2012. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy idézet jutott rólad az eszembe: "Nő: Maga részeg. Churchill: - Igen, asszonyom, maga meg ronda. Én holnapra józan leszek." Itt a Te esetedben a butaságod, az önzőséged és a primitívséged állandó. Vagy a Császárok klubjában mondja Kevin Kline: "A butaság az egyetlen, ami örökké tart."

Szerintem elég szemét vagy ezzel a lánnyal.

2012. jún. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Most mi bajotok van ti bunkók?
2012. jún. 9. 17:20
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és még egy kérdés: mért ciki vele lógni? Ha te szép vagy és vékony, akkor nem leszel kevésbé szép, attól, hogy egy kövér emberrel barátkozol. Sőt, az emberek akkor azt feltételeznék, hogy nem vagy oylan, amilyennek most mutattad magad. De komolyan mért lenne ciki? Te tényleg elhiszed, hogy az emberek a HÉV-en , az utcán veletek foglalkoznak? Van elég bajuk, ne légy ilyen egoista. Le sem sza.rnak titeket.
2012. jún. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi vagyunk a bunkók? Amúgy olvasd el, amit írtak az emberek: az a bajuk.
2012. jún. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Noémi,te vagy az?Azonnal csukd be a laptopot, és sipirc tanulni kisasszony!Hogy lesz meg így a pótvizsgád?
2012. jún. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!