Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen módszert ajánlotok...

Milyen módszert ajánlotok fogyásra? A többi lent

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy semmi gyögyszer nélkül szeretnék fogyni.MIlyen sportmódszert ajánlotok?

2012. máj. 29. 15:39
 1/3 anonim válasza:
Gyógyszerrel nem is szabad próbálkozni,elég veszélyes lehet! Szerintem a gyaloglás,biciklizés,úszás a legkevésbé fárasztó,de eredményes módszer.Ha sok rajtad a felesleg,akkor a futással ne próbálkozz,mert az megterhelő,és nem hoz nagy sikert,az már csak a max.5-6 kiló felesleggel rendelkezőknek célravezető.Mindenekelőtt egészséges étrendet kell beállítanod magadnak,az meggyorsítja a fogyást..Mennyit szeretnél fogyni?
2012. máj. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából nem sokat csak annyi hogy nagy a combom és szerintem elég lenne 2-3 kiló.
2012. máj. 31. 17:12
 3/3 anonim válasza:
Arra meg pláne kár lenne gyógyszert szedni.Vannak karcsúsító krémek,amik elősegítik a fogyást,persze mellette mozogni is kell.Nem mindegyik hatásos,de pl.az Avontól a csillaggyümölcs tartalmú karcsúsító krém szerintem jó,én is azt használom,és pozitív változást észleltem.
2012. jún. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!