Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni 8-10 kg-ot,...

Szeretnék fogyni 8-10 kg-ot, milyen módszert ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

MÉG nem vagyok túlsúlyos, de nem is akarok az lenni. Milyen edzéstervet és ételeket ajánlotok? Vagy egyáltalán, milyen fogyási módszert? Norbi? Rubint Réka? 90 napos szétválasztás?


19 éves lány vagyok, hízásra hajlamos, 162 cm, 63 kg. Főleg comb, fenék és has tájról szeretnék leadni, ha lehetséges. Az anyagcserém nagyon lassú. Egy ideig(most érettségi miatt nem) futottam heti kétszer 12-15 percet(kb 1-1,5 km) futópadon, úsztam 40 percet főleg mellúszásban(kb. 1,5 km)és mindemellett még nyújtottam és néhány gyakorlatot csináltam(bordásfalon lábemelés, felülés). Nyáron sokat lovagoltam/lok, sokat biciklizek és sétálok. VISZONT! Nem szoktam az ételekre odafigyelni, nagyon ritkán beülök egy-egy érkezésre mekizni, de megeszek majdnem mindent, persze nem zabálok, csak ha éhes vagyok eszek. Ennyit rólam. Várom a tanácsokat! Köszi :)


2011. jún. 13. 22:01
 1/8 anonim válasza:

A futást ajánlom! Heti 4-5X! A szervezetnek muszáj pihennie.

Kb.4-5 km. Nem a gyorsaság a lényeg! Folyamatosan fuss, inkább kocogj 30-45 percet! Meglátod sokat segít majd! :)

2011. jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Rubint Rékázok, és nagyon hatásos.Ha csak napi 20 illetve 40 percet tornázol az már nagyon jó.És ami a legfontosabb kicsit figyelj az étkezésre.Ha nem figyelsz eléggé és mekizel akkor Réka tornázz legalább 2-3 órát.

2011. jún. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rékát én is ajánlom. A meki kajával vigyázz, inkább egyél ott is salit, vagy maximum sajtburgert (de óriás szendvicset, krumplit és cukros üdcsit ne!).
2011. jún. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs az offért: Rékának melyik tornáját csináljátok?
2011. jún. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2008 és 2009.Szerintem mindkettő jó.
2011. jún. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi tanácsokat :D
2011. jún. 13. 23:36
 7/8 anonim ***** válasza:

A sima kalóriaszámolást ajánlanám.

Ha létrehozod a kalóriadeficitet,akkor fogsz fogyni.

Az anyagcsere gyorsításhoz meg egyél 3 óránként fehérjedúsan.

Sok kalóriát égető edzések-kocogás,ugrókötél,spinning.

2011. jún. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2008,2009 és a 90 perces alakreform.
2011. jún. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!