Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg gázos, ciki a helyzete...

Tényleg gázos, ciki a helyzetem 30 évesen?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, egyetemet végeztem, már dolgozom, de még a szülői házban lakok.

Ennek az az oka, hogy nem látom értelmét annak, hogy egy teljes háztartást fenntartsak csak magam számára, plusz fizessem a rezsit. Akkor inkább a szülői házban adok be ugyanúgy a közös költségekbe, illetve ha olyan a helyzet, akkor a szüleimnek segítek.


Nem látom értelmét annak sem hogy ugyanazon a településen belül külön költözzek, mivel ugyanitt dolgozom, és a munkahelyem is közel van.


DE ez a szülői házban való lakás egyáltalán nem jelenti azt, hogy bármibe is beleszólnak a szüleim.

Teljes mértékben független, önálló életet élek. Nem kérnek számon, és semmiről sem kell beszámolnom. Ha nem így volna, akkor inkább elköltöznék.


Ismerek olyanokat, akik elköltöztek ilyen korukra, mert az "gáz, ha még a szülői házban élsz", viszont a számlára utaltatják az albérlet fenntartásához szükséges összeget...vagyis csak azért mert fizikailag elköltöztek, egyáltalán nem függetlenek, mert pénzdolgában igenis a szülők támogatására vannak utalva.

Közben pedig engem bántanak és minősítenek az ilyenek...


2012. jún. 9. 11:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, de ha komoly a randi... akkor nem akadály a hely. Ha nem komoly, akkor pedig legalább van kifogás. :P
2012. jún. 11. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!