Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, hogy ha...

Szerintetek ciki, hogy ha nagyon rajongok egy orszagert/nemzetert ahol meg nem voltam soha?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem ciki.Én nem Magyarországon élek hanem külföldön és Japánért rajongok nagyon de még soha nem jártam ott.
2012. máj. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem ciki, amíg nem fanatikus a rajongásod. :) Én Spanyolországért vagyok oda, főleg a nyelv és az életfelfogás miatt.
2012. máj. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem az, én meg az angolokkal vagyok így.
2012. máj. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Egyáltalán nem, ellenkezőleg! Igyekezd alaposan megismerni - akár a nyelvét is, - majd az első adandó alkalommal utazz el oda, és találd meg pontosan azt, vagy még többet-jobbat, amiért lelkesedtél.
2012. máj. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, van egy sanda gyanúm, hogy Te is Japánért vagy oda :D
2012. máj. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szóval japánmániás vagy? Nem ciki, minden harmadik fiatal japánmániás. Aztán kinövik.
2012. máj. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem, én is ilyen voltam, de tavaly eljutottam oda, ahova akartam. Azóta vissza szeretnék menni :D
2012. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem a Japanokat is de nem ö rajuk gondoltam hanem Finnorszagra! :D Ök az en masod kedvenceim a magyarok utan :)
2012. máj. 29. 22:37
 9/10 beglerbég ***** válasza:
57%

Finnorszag... erdekes hely. :) Ha ide szandekszol kikoltozni, nos, egyedul ne tedd. A finnek aranyosak, becsuletesek, egyenesek, toleransak es kussolnak egesz nap. Aldott jo a humoruk, de folyton ezzel az ecet pofaval maszkalnak mindenhova. Viszont rendkivul toleransak... ize... akarom mondani; toleransak es kozombosek. Egyszeruen alig lehet reakciot kivaltani beloluk. Persze vannak kivetelk, de nagyitoval kell keresni oket. :D


Itt egy kis kepregeny a fentiek demonstralasara:

[link]

:)

2012. máj. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolso nem tudom,hogy ki akarok költözni-e Finnorszagba...Mar most is külföldön elek es nehezen viselem,hogy nem MAgyarorszagon elek...De ki tudja,hogy lesz :) Azert köszi a tippeket es a kepregenyek jok köszönöm azt is :)
2012. máj. 30. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!