Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Holnap emelt magyart írok...

Holnap emelt magyart írok (érettségi), ami nem a mi sulinkban van. Nincs messze, Hév-vel is mehetnék, de fél 8-re kell. Nem ciki szülővel menni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2012. máj. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudod azt nem értem, hogy 18 évesen még az érdekel, hogy mi a ciki? 12 évesen még oké, de nem a nagyobb feladatra kéne koncentrálni? ÉRETTSÉGI sajnos csak egy papír a számodra és nem egy helyzetkép az elmeálapotodról...
2012. máj. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, jogos lenne a felháborodás, hogy 18 (amúgy 19) évesen mit érdekel mások véleménye, csak tudod, az van, hogy akik kiröhöghetnének (és sok esetben ilyennek ismerem őket, mert néhány évfolyamtársam is pl. oda megy), azok is 19-18 évesek.
2012. máj. 6. 20:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy a nagyobb feladatra már nem előző nap fél 9-kor kell koncentrálni.
2012. máj. 6. 20:38
 5/7 A kérdező kommentje:
DE köszönöm, hogy elmondtad a véleményed, tulajdonképpen számomra jó, amit mondtál, mert amúgy igazad van.
2012. máj. 6. 20:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy a lényeget kiértetted belőle. Komolyan, olyan ember akarsz lenni akit a környezete irányít, a félelmei? Mi van akkor, ha kiröhögnek? Sokukat most látod utoljára, vagy talán majd tízévente egyszer...
2012. máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, értettem a lényeget, csak meg akartam mutatni, hol bicsaklik az érv. Nem most látom őket utoljára, de a kérdés megoldódott és elévült, köszönöm, hogy leírtad a véleményed.
2012. máj. 7. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!