Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti dolgoznátok, ha annyi...

Ti dolgoznátok, ha annyi pénzetek lenne, hogy nem kéne?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 17:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
De nem olyan munka, amivel manapság ebben az országban meg lehetne élni.
2012. máj. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
keveseknek sikerül, de nem a semmittevés, stb kategória, sőt művészet
2012. máj. 27. 18:04
 13/23 anonim ***** válasza:
Én befejezném a tanulmányaimat, aztán nem állnék munkába. Annyi minden érdekes dolgot lehet csinálni munka helyett, ha pedig olyan áldásos helyzetbe kerülnék, hogy nem kellene dolgoznom a megélhetésért, nem korlátozna semmi, hogy azokkal törődjek.
2012. máj. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
és ha elfogyna az érdekesség?
2012. máj. 27. 18:15
 15/23 anonim ***** válasza:
Dolgozni? Mit értünk ez alatt? Bejárni melóba ,másoknak alárendelődve ,vagy főnökként zsarnokoskodva? Esetleg vállalkozóként nyalni a megrendelők seggét és izgulni mikor megyek csődbe? Soha! :D De a füvemet lehet magam vágnám le ,meg a kocsimat is elbütykölgetném, esetleg kisebb barkácsmelókat otthon elvégeznék.Ez is munka:)
2012. máj. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"és ha elfogyna az érdekesség?"


Nem olyan hosszú az élet. :)

2012. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
nem hiányozna az előre lépés , a fejlődés érzése?
2012. máj. 27. 18:24
 18/23 anonim ***** válasza:

Előrelépés egy munkahelyen? Nem.

Képezhetném magam olyan dolgokban, amikre nincs lehetőségem és/vagy pénzem, rengeteg mindennel le tudnám magam kötni anélkül, hogy kötelezően 8-12 órában kötelező jelleggel egy irodában kelljen poshadnom. Mert én munka alatt kizárólag azt értem, amikor alkalmazottként vagy vállalkozóként azért dolgozok, hogy legyen pénzem élni, csak így meg időm nem maradna.

2012. máj. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
de ez megint nem a tipikus semmittevés, inkább a tanulás kategória nem?
2012. máj. 27. 18:35
 20/23 anonim ***** válasza:

Miért? Ki az, aki egyáltalán semmit nem tenne?

A kérdésed arról szólt, hogy dolgoznánk-e, nem pedig arról, hogy csinálnánk-e bármit. Én pl. szeretnék megtanulni helikoptert vezetni, szívesen elutaznák Japánba, Dél-Koreába, Svédországba, de azzal is le tudnám foglalni magam, hogy a házam díszkertjét gondozom, volt idő, amikor eljátszottam a gondolattal, hogy milyen lenne, ha lovakat tartanék, szeretek túrázni is és összeköthetném ez utóbbi kettőt. Ezekkel munka van, de biztos vagyok benne, hogy sokkal jobb érzéssel csinálnám, mint minden nap kötelezően bejárni egy munkahelyre, ahol mások dirigálnak nekem.

2012. máj. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!