Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha lenne pénzetek mibe fektetn...

Ha lenne pénzetek mibe fektetnétek? Internetes oldalon torom a fejem, de milyen? Otletek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 21:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
HA abszolút semmi ötlet,rakd el későbbre azt a pénzt,a mai világban jól jöhet a tartalék.
2012. máj. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Parfüm webáruhaz!
2012. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

de en keresni szeretnek vele, es tobbet csinalni belole :)

csak valahogy az otlet hianyos! otlet?

2012. máj. 24. 21:53
 4/24 anonim ***** válasza:
51%
szerintem jó lenne oldal ahol megtanítanák nem hülyeségeket kérdezni az embereket.
2012. máj. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
Akkor add nekem,ha sikerül többet csinálnom belőle,megkapod,ha nem akkor ez van:D
2012. máj. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező! Most komolyan, szerinted valaki elsütné az új Facebook ötletét neked? Good luck!
2012. máj. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
26%

Nekem van ötletem, de nem merném csak úgy kiírni ide, mert tudom, hogy lenne olyan, aki megvalósítaná. Például Te.

Biztosan van rá eset, hogy mivel lehet levédeni ezt a "pénz - ötlet" találkozást.

Az én ötletem pedig csak tőkére vár, ami milliós nagyságrendű kell, hogy legyen, mert ha kicsiben csinálom meg, akkor egy nagyobb tőkével rendelkező egyén megvalósítja nagyban.

Ha ténylegesen érdekel, akkor a pontos ötlet kiadása nélkül privátban beszélhetünk még erről.

2012. máj. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%

egy oldal, ahol bűnös szándékú emberek eladhatnák a szajrét orrgazdáknak, és nem ismernék egymást, nem buktatnák le egymást.


Mindenki bejelentkezne és laírná az árúját és a csomagmegörző kulcsát elásná egy koordinátán. Megvenné valaki és nekd aná az árát. Te odaadod a bűnözőnek a jutalékkal csökkentett pénz ő megmodja a koodinátát. Lepontozzák bűnözőt, hogy valós szajrét árult, ezért minden cuccát megvennék, mert becsületes bűnőző

2012. máj. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
53%
Törjed csak, milliókat érő oldal ötletét senki sem fogja megosztani veled.
2012. máj. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 antalze82 válasza:
33%
Csinálj egy olyan weblapot, ami megmondja a pontos időt. Az emberek csak megnyitják, s egy sms fejében kiírja a pontos időt. :D
2012. máj. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!