Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért irigykedek azért az...

Miért irigykedek azért az emberek mert kiegyensúlyozott vagyok és van tartásom és lelkierőm?

Figyelt kérdés
Pár éve megváltozott bennem valami és egyre sprituálisabb lettem és egyre erősebbnek érzem magam lelkileg,olyan lelki békét és erőt érzek magamba,mind lelkielg mint szellemileg.Sajnos nem tudom ezt így leírni,semmi féle isten hivő dolog nincs,nem hizsek istenben.Semmi köze nincs hozzáinkább talán a tiszta lélekhez és a belső megérzésekhez,amióta így gondolkodom azóta minden össze jön az életben.Az emberek irigykednek a tartásomra és a türelmemre amivel ugyan azt elérem amit ők.A legtöbb ismerősöm vagy idegen akár,látja hogy jól érzem magam,próbál belém kötni és látom rajtuk az irigységet hogy ők nem találták meg magukban ezt a belső erőt és nyugalmat,amivel sokkal többet el lehet érni mint azt gondolnák.
2012. máj. 6. 23:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Bocsika, de ha valóban minden ilyen rózsaszín lenne nálad, akkor észre sem vennéd mások irigységét, legalábbis nem okozna neked akkora problémát, hogy még éjjel is ezen rágódj. Valami mégsem olyan kerek.
2012. máj. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
45%
Az emberek utálják a pozitív embereket,úgyhogy ere sajnos készülj fel.Mindig lesz olyan,aki irigy rád.
2012. máj. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

ma 23:38


Miért azért mert ezt észre vettem?Nem rágodok én ezen,csak feltettem a kérdést.Mert már régóta figyelem hogy mennyire szúrja az emberek szemét,nem érdekel különösebben mert csak nevetek rajtuk,ahogy rajtad is,hogy nem vetted észre mi a kérdés.A kérdés az volt hogy miért irigykednek.Nem az hogy én miért tettem fel ide a kérdést és miért nem alszom még..n

2012. máj. 6. 23:41
 4/20 anonim ***** válasza:
58%
aki megtalálta a "belső erőt és lelki nyugalmat", az tudja, hogy ilyen (is) az emberi természet és nem filózik azon, h miért nem tud mindenki (pl idegenek) örülni a boldogságának...
2012. máj. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

ma 23:38


Nekem nem probléma mert nekem van életem,a kérdés az volt hogy miért zavarja az embereket ha valaki pozitív és nem egy sunnyogó,savanyú,negtaív nyavajgó.

2012. máj. 6. 23:44
 6/20 anonim ***** válasza:
58%
Mert lehet, hogy a magabiztosságodba egy kis nagyképűség is keveredik. Amúgy én biztos nem irigyellek. :)
2012. máj. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%

"miért zavarja az embereket ha valaki pozitív és nem egy sunnyogó,savanyú,negtaív nyavajgó"


ha tényleg pozitívan látnád a világot, akkor nem illetnéd olyan negatív jelzőkkel néhány embertársadat, mint pl sunnyogó, savanyú, nyavalygó - mert így írják helyesen :)

2012. máj. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Miben mutatkozik meg ez a negatív hozzáállás? Például én elképzelni sem tudom, hogy vadidegen emberek beléd kötnének, csak mert látják, hogy mosolyogsz.
2012. máj. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%

Amúgy azért áruld el, hogy siekrült elérned? Érdekelne.

Az emberek meg ilyenek, így tömören, irigyek arra, amit ők is el akarnának érni és másnak meg őelőttük sikerült.

2012. máj. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
Nem biztos hogy irigykednek,lehet hogy csak szimplán nem bírnak téged.
2012. máj. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!