Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha valaki...

Szerintetek gáz, ha valaki január első napjaiban az egész évi naptárban szinte az összes névnapot bekarikázza? Merthogy mindenki barát ám című műsornak látom én. Tovább.

Figyelt kérdés
Drága Barátnőm(41),akivel gyerekkorunkban jártunk,és fél éve felnőttként együtt élünk,ezt csinálja.Nagyon szeretem Őt,csak elgondolkoztam egy kicsit hogy nem gáz e ez az "agyonszociálódási" mánia?Másban is megnyilvánult már,és tudni szeretném,hogy én vagyok e túl "zárkózott",és mi a normális így 43F/41N korban.Ha Valaki be tudna ebbe kapcsolódni 1-2 napra,írnék még egy két dolgot...:)
2012. máj. 4. 13:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Mélyen tisztelt 14:02 érti,miről van szó!!!:)

Szóval tényleg 10-15-20 normális,de hogy hetenként 5,és olyan nevek,köztük extrém név is,akikről soha sem hallottam az ismerősök között,pedig jól ismerem a Családot:)

Egyébként a FBook-on is kismillió ösmerős:)

2012. máj. 4. 14:21
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is egy magányos, de rettentően társaságra, barátokra vágyó embert tudok elkébzelni a leírásod alapján. Nagyon szereti és szüksége van az emberi kapcsolatokra, de sajnos nincs igazából barátja, csak ismerősei, tehát sok-sok emberre van szüksége ahhoz, hogy "ki legyen elégítve" a társasági élet igénye.
2012. máj. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem ismer ilyen nevű embereket, akkor valóban kissé fura a dolog. Mondjuk én volt, hogy unalmas perceimben minden olyan nevet bekarikáztam a naptárban, ami tetszett, szóval nem azt jelölte, hogy névnapja van valakinek, hanem hogy melyik név tetszik.
2012. máj. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!