Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha valaki...

Szerintetek gáz, ha valaki január első napjaiban az egész évi naptárban szinte az összes névnapot bekarikázza? Merthogy mindenki barát ám című műsornak látom én. Tovább.

Figyelt kérdés
Drága Barátnőm(41),akivel gyerekkorunkban jártunk,és fél éve felnőttként együtt élünk,ezt csinálja.Nagyon szeretem Őt,csak elgondolkoztam egy kicsit hogy nem gáz e ez az "agyonszociálódási" mánia?Másban is megnyilvánult már,és tudni szeretném,hogy én vagyok e túl "zárkózott",és mi a normális így 43F/41N korban.Ha Valaki be tudna ebbe kapcsolódni 1-2 napra,írnék még egy két dolgot...:)
2012. máj. 4. 13:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha megveszem az új naptáramat már január előtt! bekarikázom a névnapokat. Idén vettem egy falinaptárt amit csak február környékén tettem ki a falra, azon is be van karikázva az összes névnap és jól látható helyen van kitéve de még így is van hogy elfelejtem megnézni és bizony utána meg ég a fejem ha nem köszöntöttem fel az egyik közeli rokonomat.

Szerintem ebben semmi kivetnivaló nincs.

2012. máj. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Én is ezt csinálom,szülinapokat! Hiába van digitális technológia,én hagyományos naptárt vezetek 2.éve és szeretem :D mindent beleírok,ami fontos,dátumok,sőt szmájlit rajzolok,amikor szex is van egy nap :D
2012. máj. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is bekarikázom a névnapokat, sőt a születésnapokat is beleírom.
2012. máj. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ja elnézést én 20on éves vagyok,de szerintem 40évesen sem lesz ez nálam másként :D 2. válaszoló voltam!
2012. máj. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek,de úgy látszik nem értitek a lényeget:))
2012. máj. 4. 13:56
 6/13 anonim ***** válasza:
A naptár arra való, hogy beleírjuk mindazt, amit nem szeretnénk elfelejteni. Szerintem csak akkor foglalkozz a kérdéssel, akiknek a nevét nem szívesen látod a naptáron és szívesen lemondanál a velük való kapcsolattartásról. De akkor is légy óvatos és körültekintő abban, hogyan tálalod a dolgot. Ha esetleg további kérdésed van, írj privit.
2012. máj. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ami van 1-2,azt kívülről tudom,nem szoktam karikázgatni,meg amúgy se csinálok nagy ügyet ebből.Naptár van,de mindig elfelejtek ránézni.
2012. máj. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem jól tetted fel a kérdést???
2012. máj. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a naptáron való bekarikázás lényege éppen az, hogy az illető nem szeretné elfelejteni, vagy éppen azt az egyet-egyet kifelejteni év közben! Ezért ha év elején bekarikázza az összeset, és év közben a naptárt odahajtja, mert eljött az idő, akkor rögtön eszébe jut!
2012. máj. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A kérdező azt kérdezi, hogy normális-e az, ha valaki ilyen "mindenki a haverom" típusú ember, ha jól értelmeztem a kérdést, itt nem a naptáron volt a hangsúly. Persze én is bekarikázok 10-15 nevet a naptárban, azokét, akik közel állnak hozzám. Igazából nem értem az ilyen metalitású embereket, egyrészük maguknak akarja ezzel bebizonyítani, hogy húú nekem mennyi barátom van és közben meg igazából egyedül érzik magukat a világban. Van nekem is ilyen ismerősöm és elég szánalmas sokszor, hogy azok az emberek (jó sok), akit ő nagy barátjának tart és ki is hangsúlyoz mindenkinek, elég rossz véleménnyel vannak róla és nem is igazán tartják a kapcsolatot.
2012. máj. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!