Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jót vagy rosszat hozott,...

Jót vagy rosszat hozott, eddig számodra a 2009-es év?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 15:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez lett eddig a legjobb félévem, egy rettegett szigorlatom is meglett, és sikerült visszajönnöm Angliába dolgozni, viszont a kapcsolatom az élettársammal tönkrement, és elváltunk. Emiatt rossznak ítélem meg, a munkáját is elveszítette, nehéz idő volt. Most meg úgy gondolom, hogy kit érdekel a pénz? Bárcsak megint együtt lehetnénk
2009. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
90%
Meglátszik a válság:( Sajnos
2009. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A környezetemben sem nagyon tudok olyanról akinek idáig jó

lett volna ez az év.Persze válság van,de vajon ez ilyen

hatással van a kapcsolatokra is?Mindenhol látom,hallom:

válunk,szétmentünk,sokat veszekszünk,már a végét járja a

kapcsolatunk stb.

2009. jún. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,hogy milyen lesz a 2009-es év vége.Remélem jó lesz a vége mert most éppen hullámvölgyben vagyunk...Tudjátok egyszer lent máskor fent....Jó mert kint vagyunk a párommal,és a nagy fiammal Angliában..Jó mert a páromnak sikerült iskolába mennie itt,és ha elvégzi "arany élete" lesz...Jó mert a fiam sikeres az iskolában..Rossz mert csak részmunkaidős munkám van,és a párom is elvesztette a jó munkahelyét.Jó mert rögtön talált új munkát magának(sajnos kevesebb pénzért)...De bízunk benne,hogy ez a nehézség amiben most vagyunk csak átmeneti,és pár hónapon belül jobb lesz..
2009. jún. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
88%

Többnyire jót!

Márciusban sikerült végre elválnia a Páromnak,áprilisban pedig megtudtuk,hogy kisbabánk lesz! :)

Sikerült egy nagyobb összeghez hozzájutni,ami picit egyenesbe hozott minket,és most élvezem az állapotomat :)

2009. jún. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
vegyes.
2009. jún. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Jót! Kiderült, hogy a fiú, akiért közel 3 évig csendben epekedtem, sem közömbös irántam :) Közel 3 hónapja alkotunk egy párt és olyan szerelmes vagyok, hogy alig látok :) Kigyógyultam a betegségemből, a vizsgabizottság kiemelt dicséretével érettségiztem és igen esélyes, hogy felvesznek arra az egyetemre, ahova annyira de annyira menni akarok... :)


Kitartást azoknak, akik eddig csak rosszal találkoztak!

2009. jún. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tobb volt a jo mint a rossz :))

Remelem az ev vegeig semmi sem valtozik ;)

2009. jún. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!