Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jót vagy rosszat hozott,...

Jót vagy rosszat hozott, eddig számodra a 2009-es év?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 15:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Még nem lehet leltárt csinálni, hiszen a felénél vagyunk. Eddig volt jó is, kevésbbé jó is. Voltunk lagziban, de most megyünk a harmadik temetésre. Sikeresen vizsgáztam és most kezdek egy újabb sulit. Az év végéig még bármi lehet.
2009. jún. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Hát inkább rosszat.Munknélküli lettem,az egészségem se az igazi,gondok vannak vele.Viszont az jó,hogy végre van egy párom akire már rég vártam és szeret nagyon én is őt.Viszont nem egészen alakulnk ugy a dolgok ahogy kéne de remélem ez változik.
2009. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rosszat, válunk. Kíváncsi lennék a férjem véleményére ...
2009. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Is-is, most épp nincs munkám, dolgozom a szakdolgozatomon, csak nem tudom, befejezem-e addig, míg újra találnom kell munkát (nehéz téma, és a lehető legtöbb időt ki szeretném használni, csak részidős munka mellett menne, de olyant meg nem találok, ami legális is és nem rabszolgamunka, és arányos a fizetés is).
2009. jún. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Nekünk rosszat..Munkanélküliség, betegségek, egymás után rossz hírek.................
2009. jún. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nálunk is eddig csak rossz történt....
2009. jún. 22. 16:19
 7/18 anonim válasza:
100%
Szinte csak rosszat.Gyűlölöm az életet.
2009. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Inkább rosszat.Szakítás,munkahelyi és pénzügyi gondok.Ha

az egész 2009-es év ilyen,akkor jó lenne ha már vége lenne.

2009. jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Több rosszat, mint jót. Sajnos.
2009. jún. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, ahogy vesszük. Volt egy munkám, amit utáltam, de megszűnt a cég. Annak nem örültem, hogy elvesztettem a munkám, de szerencsére egész gyorsan találtam újat, így végül is ezt pozitívan éltem meg. De hogy mit hoz az új hely, az még a jövő kérdése, csak jövő héten kezdek.

Közben persze vizsgaidőszak, de erről végeredményt csak jövőhéten, addig még van 2 vizsgám... (most is itt netezek, pedig holnap van az egyik, hogy száradna le a kezem :D)

De idáig egy kicsit a + felé billen, mindent összevetve.

2009. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!