Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha cigány lányok minden...

Ha cigány lányok minden rosszat beszélnének a hátad mögött, holott csak egy faluban laktok, és jogtalanul, alaptalanul teszik ezt, nem is ismernek, idősebb is vayg, mit tennél?

Figyelt kérdés

Egyszerűen elegem van!

Nem fogom tovább lenyelni!

Életemben nem cigiztem és nem is vagyok k..rva!Az önkormányzatnál dolgozom, és azt beszélik a csitrik,hogy ezekért a dolgokért járok oda!nem vagyok hajlandó ezt tovább eltűrni!Hogy tudnám elérni,hoyg többé a szájukra ne merjék venni a nevem?????


2011. márc. 22. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ezek cigányok, állat alatti lények, ne foglalkozz velük, te különb vagy
2011. márc. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De lejáratnak!!Ráadásul mi van ha valaki elhisi?Bánt hoyg életem során iylenbe keveredtem!
2011. márc. 22. 23:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Az igen. Engem személy szerint egy cigánybanda "kitiltott" a városom egy részéből, ahol ők laknak. Az egész egy kb 5 éves kisebb nézeteltérésen alapszik. Nem cigánysorról van szó, egyszerű külvárosi rész. Ha meglátnak arra nem kell csodálkozzak hogyha hazafelé már futva jövök.
2011. márc. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én lesz.rnám, kiröhögném és semmibe venném őket.

Nem tartanám méltónak őket arra, hogy felidegesítsem magam rajtuk.

Szerintem ezek miatt a nyomorultak miatt már több idegsejtet elpusztítottál magadban, mint ahányan a 2. világháborúban meghaltak.

Ne légy a gyökerek miatt idegsejt-gyilkos, mert az az egyetlen olyan sejt, amit a szervezet képtelen újratermelni, vigyázni kell rájuk nagyon. Ne áldozd fel őket az ostoba cigánylányok miatt, rajtuk úgysem tudsz változtatni.

Ha látják, hogy nem foglalkozol velük, leszállnak rólad, a kutya is csak azt ugatja meg, akiről érzi, hogy fél tőle.

Lazíts és élvezd az életet!

2011. márc. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább szánd őket, hogy ilyen primitív módszerre (más képzelt lejáratására) van szükségük ahhoz, hogy önbecsülést szerezzenek. Úgysem fog hinni nekik senki, ne aggódj. A bosszút felejtsd el, senkivel nem jó bosszúhadjáratot folytatni, romákkal meg pláne nem, mert nekik sok családtagjuk és ősi vérbosszú-kultúrájuk van.
2011. márc. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajna a szembe szomszédaim!4gyerek,mind egy állat és rettenetes putri!Még játszani is csak ordítva tudnak.Sosem szóltunk nekik semmiért be!Édesanyám még párszor segített is rajtuk!28 éves vagyok,ők meg 20 alattiak!Elegem van,naponta hallom,hogy buszon,utcán stb...miket mondanak mindenki előtt!Nem tudom már lenyelni.arra gondoltam,hogy szólok az anyjuknak,hogy legközelebb feljelentem őket.
2011. márc. 23. 00:34
 7/8 pelgrim ***** válasza:

Igen, szólj az anyjuknak, de csak barátságosan, nem dühösen, nem fenyegetve, hogy legközelebb feljelented őket, hanem kérd meg szépen, hogy beszéljen a lányaival, ne tegyenek ilyet, mert ez neked nagyon kellemetlen.


Ezzel talán ideiglenesen segíthetsz magadon, de a bajok gyökerét még nem távolítottad el. Ahhoz sok jóindulat kell. Légy te a kezdeményező, fogadd el őket olyannak amilyenek, segítsd őket ha rászorulnak és ne várj érte köszönetet. Az ilyen bajokon csak jóindulattal, szeretettel lehet segíteni.

2011. márc. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett a dologból?
2011. máj. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!