Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A svédek csípik a külföldieket?

A svédek csípik a külföldieket?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
HA sikerül nekik annyira közel kerülni hozzájuk, ´hogy bele tudjanak csipni, akkor igen.
2012. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy jött le, hogy igen. Mondjuk én inkább fiatalok között voltam kint, de pl. bárokban, mikor hallották, hogy angolul beszélgetünk, sokan odajöttek, hogy rákérdezzenek, honnan jöttem, meg hogy beszéljek nekik magyarul. :D

Vannak Svédországban nagyon jó barátaim, szilveszterkor kint voltam náluk, a házibuliban az új ismerősök is bírtak. Gondolom ez nagyrészt annak szólt, hogy bírták a személyiségemet, de én nem éreztem, hogy hátránnyal indulnék, mert külföldi vagyok. (Sőt, az egyik srác nagyon próbált flörtölni is, bár ez meg tuti nem a nemzetiségemen múlt. XD)

2012. ápr. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha azt vesszük, hogy Svédországban elég sok változatos nép él... A közel-keletről ezerszámra mentek oda a háború elől, találsz ott feketét, kurdot, arabot, törököt, magyart, mindent! Szóval ez alapján... igen, befogadóak. Visznt: én itthon járok egyetemre és nagyon sok svéd diák is tanul itt, és rajtuk azt vettem észre, hogy inkább egymás társaságát keresik, mint mondjuk egy külföldiét. Vagy ha épp meglátok egy svéd lányt egy sötétbőrű lány társaságában, szinte biztos, hogy az a lány svédországban nőtt fel.
2012. jún. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!