Az miért van ha bemegyek Pestre csak afrikaikat, kinaiakat, rabbikat, külföldieket látni, magyar embert meg alig?
Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 04:30
1/12 anonim 



válasza:





1) Nemcsak ezeket látod, de ők a feltűnőek.
2) Sok a külföldi a város közepén, de Budapest nem egyenlő a Nagykörúttal és a Belvárossal.
3) Minden világváros ilyen.
2/12 anonim 



válasza:





Londonban jártál már? Ha a pesti mennyiség zavar, oda véletlenül se menj...
3/12 anonim 



válasza:





... Vagy Párizsba. :)
Egyébként tényleg járj nyitott szemmel, és azt is vedd észre, ami nem feltűnő.
4/12 anonim 



válasza:





Ha a külvárosba mész, ott már másabb a helyzet... .
Bár én, afrikaiakat alig láttam még Budapesten, a kínaiak meg nem zavarnak, a rabbik meg háát - nem megyek zsinagógák közelébe és kész... .
5/12 anonim 



válasza:





Biztos munkaidőben mentél. A magyarok olyankor dolgozni vannak.
6/12 anonim 



válasza:





Mert a bevándorlók általában a fővárosba mennek, nem pedig vidékre. Ez mindenhol így van, nem magyar sajátosság. Londonban hétvégén fehér embert nem is látsz az utcán.
7/12 anonim 



válasza:





Ja és a turisták is a fővárosban csoportosulnak.
8/12 anonim 



válasza:





Mellesleg mi köze ennek a magyar politikához?
9/12 anonim 



válasza:





Akkor neked elég szelektív látásod lehet. Az tény, hogy Budapest 2 milliós világváros, így multikulturálisabb, mint Mucsaröcsöge, de pl Bécshez, Londonhoz, Stockholmhoz képest kifejezetten heterogén a lakosság összetétele.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!