Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiuk mit gondoltok a kemeny...

Fiuk mit gondoltok a kemeny csajokrol?

Figyelt kérdés

Marmint azokrol akik valami fele kuzdosportot uznek. En kickboxolok mar tobb mint masfel eve es nagyon szeretem (amugy szinte minden fele sportot kedvelek). Az a fajta lany vagyok aki kicsit kemenyebb, meg tudja vedeni magat, kiall magaert, nem hisztizik ha letorik a korme :)) ...de viszont adok is magamra meg szeretem a noies cuccokat, magassarku, szoknya, csini ruhak stb :D

De nam tartjatok furanak ha egy lany peldaul kickboxol?



2012. ápr. 16. 23:55
1 2
 1/13 anonim válasza:
80%
Végülis összegezve NEM! Legalább nem kell annyira aggódni érte,ha elmegy mondjuk egyedül bulizni a barátnőivel,mert éppen dolgozom vagy ilyenek,tudom hogy megtudja védeni magát! És tudod az,hogy nem hisztizik minden kis carságon az meg megint 1 jó pont..:)
2012. ápr. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok.

Ha olyan srácot találsz, aki hasonló, kemény, vezértípus fickó, azzal nem lesz gond. Mindenki mást kiherél a jelenlétem. :D :S Úgyhogy nem előnyös, mert kicsi az a réteg pasiból aki erre bukik és normális is.

21L

2012. ápr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
50%
Ha sportolsz akkor legalabb jo feszes,kemeny husod lehet nem pedig olyan osszeaszalodott mint sok 25 eves csajnak.....En buszke lennek rad....
2012. ápr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
nekem kimondottan imponál
2012. ápr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Én szeretem őket! Mindenem az olyan nők :) Szeretem ha van bennük egy nagyon kicsi fiússág...Mivel én is sportolok (egy kicsit agresszív sport:)) ezért ez nálam nagy előny, ha egy lány ilyesmit csinál!
2012. ápr. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem tök jó dolog :) Persze azért féltenélek, hogy jól összepakolnak edzésen, aztán kék-zöld leszel :D

A legtöbb ilyen sportos csaj ott rontja el, hogy sportosan is öltözik. Az nagyon lehangoló. Max a férfiaknak áll jól.


De te adsz magadra is, nőiesen öltözöl... Szép formás leszel/vagy a kemény edzéstől... :D Abszolút korrekt. :)


BTW, hány éves vagy?



21F

2012. ápr. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

kosz a valaszokat :D


amugy 164 cm magas vagyok es 53 kg...nem tul kigyurt de azert latszik hogy sportolok XD

2012. ápr. 17. 00:00
 8/13 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2012. ápr. 17. 00:01
 9/13 anonim válasza:
38%
Utalom oket, abszolut nem noies.
2012. ápr. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyet is, olyat is. Nem ez dönt.
2012. ápr. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!