Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a pénzéhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a pénzéhes csajokról?

Figyelt kérdés
Olyanokról, akik csak azt nézik a pasiban, hogy mennyi pénze van. Ha kevés van neki, akkor hiába helyes, semmi esélye nincs, ha meg gazdag, akkor akármilyen ronda lehet, úgyis a pénz a lényeg...
2010. ápr. 24. 23:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az olyanoknak legszívesebben bemutatnám közelebbről a cipőm talpát! ;)
2010. ápr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

és ez hogy jött a kérdéshez?xD

na de én lány vok de egy fiúba nem azt nézem hogy mennyi a pénze mert mit érek azzal hogy sok a pénze de nem szeret.

én csak olyan fiúval lennék akit szeretek..

jahha és nem mindenképp helyes fiúval járnék.

mivel nem a külső számít nekem inkább az amilyen a fiú..:D

egy nem helyes fiú többet nyújt mint egy nem helyes..

mert ha helyes akkor azt hiszi övé a világ az összes lány csak érte van oda..ezt ne szeressük:D

2010. ápr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

a mai csajok többsége ilyen sajnos, a pasik joggal fikázzák le a sok pi**át..nekem volt gazdag palim...de ha uncsi,akkor hiába van lóvé...nameg inkább dísznek tekintett a szép kocsiba...úgyh lecseréltem egy átlagos,helyes,értelmes,okos pasira,akivel már egy egyszerű séta is élvezetes tud lenni:)

22/L

2010. ápr. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez teljesen természetes sztem,minden JÓ nőnek fontos a pénz,valakinél csak tudatalatt,de fontos,és ez nem elítélendő dolog egyáltalán,mert ha a pasinak van pénze akkor az azt jelenti,hogy céltudatos,és nem lusta.Itt nem apuci kicsi fiára gondolok,hanem aki tényleg keresi a pénzt.

Ez azt jelenti a csajoknak,hogy céltudatos,sikeres,ami teljesen igaz is.


Tehát ebbe sztem nincs semmi kivetni való dolog.



22F

2010. ápr. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
az ilyen nőket kikell használni rávered a fejére aztá rádobsz egy régi kéccázast aztán megkéred hogy távozzon,köszi az estét de jobbis lehetett volna
2010. ápr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nem túl szép dolog,de szerintem érthető és természetes. s nők biztonságra vágynak, olyanra aki meg tudja őket védeni, alfahímre... ennek pedig egy remek kifejeződése a pénz.

ezen kívül nem mindegy, hogy milyenek a jövőbeni kilátások valaki mellett. ha a lány előre akar jutni a srácnak meg jó ahol van az nem müxik. a pénz ilyesmit is mutathat,mennyire törekvő, mennyire akar.

aztán befolyásolja egy ember jellemét is, hogy milyen körülmények között él.

mindezek mellett egy gazdagabb srác gyakran könnyeben el tudja szórakoztatni cicáját.

ezentúl egyszerűen lehet egy alap norma valakinek, és reménykedhet a szebb életben is.

Mindezek ellenére nem tartozom az ilyen nők közé,mert a páromtól azt várom,h szellemi lelki társam legyen, s csak utolsó sorban társam az anyagi dolgokban. Viszont, mivel a pillanatnyi párom tehetősebb, nem nehéz meglátni az előnyeit.

2010. ápr. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"A pénz nem boldogít,de ha nincs az kellemetlen."

A nagyszámok törvénye alapján nem juthat mindenkinek lóvés pasi.Rengeteg nőci kikosarazza az átlagosan kereső tisztességes hapsikat egy dúsgazdag balekra várva...majd mikor ketyeg a biológiai órájuk megelégszenek egy munkanélküli alkesszal is

2010. ápr. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
" Lehet, hogy a nőm a pénzem miatt van velem, de nem a bankkártyámat sz0pja!"
2010. ápr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kegyetlenül megkell alázni.Ha van rá pénzed használd ki.Lehetőleg fotózz is közbe, hogy aztán tud mutogatni a haveroknak.Az a legjobb amikor tart egy táblát ,amire ez van írva "x.y. köszönöm, hogy keményen megbasztál"
2010. ápr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

cicababák(csak a pénz...)az ilyeneket elkerülöm...

15/F

2010. ápr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!