Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit gondoltok az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok az olyan csajokról akik kövérek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 20:50
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
100%
Azt hogy kövérek...
2011. júl. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
2011. júl. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
Baze pont ezt akartam irni:D
2011. júl. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. Semmi bajom velük, csak akkor, ha igénytelenek, nem elégedettek magukkal, és nem is tesznek érte semmit... :D
2011. júl. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
van aki már a kövérséget is igénytelenségnek veszi...
2011. júl. 28. 20:59
 6/40 A kérdező kommentje:
utolsónak szolt
2011. júl. 28. 20:59
 7/40 anonim ***** válasza:
tán, hogy kövér:D?
2011. júl. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
én kifejezetten szeretem a kövér csajoakt
2011. júl. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

Mert a kövér emberek általában igénytelenek is, legalábbis magukkal szemben mindenképpen. Az ember pedig általánosít, így rásütjük mindenkire. Ha nem általánosítanánk akkor meggágyulnánk.


Barátnőnek én nem szeretnék kövér lányt. Több oka is van. Egyrészt nem tetszenek a kövér lányok. Másrészt a fentebb írt miatt olyan igénytelenség érzés. Harmadrészt nem egészséges, rengeteg betegséget szülhet, és én inkább egy hosszú és boldog házasságra vágyom a párommal. Negyedrészt ebből következik, hogy a gyerekek is örökölni fogják (és elég baj nekik, hogy tőlem megkapják a cukorbetegséget), ha pedig még ő is főz akkor idővel én is el fogok hízni ami betegségem miatt egyet jelentene a halálommal.

2011. júl. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

az attól függ, hogy kinek mit jelent a "kövér"


ha egy 47 kg-os csaj 50 kg-mal szerinte kövér ...


amúgy az olyan csajokat szeretem, akiknek nem zörög a csontjuk és gusztusosan husisak

2011. júl. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!