Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit gondoltok az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok az olyan csajokról akik kövérek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 20:50
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Szerintem én is a kövér kategóriába vagyok sorolható, pedig nem hinném, hogy tehetek róla. Széles a vállam, vastag a combom, de én arányosan vagyok elhízva, szóval nem egy helyre lokalizált.

Amit viszont nem értek, hogy miért kimutathatatlanul alacsony a koleszterinszintem. 3-asra volt beállítva az alsó érték a gépen és még így is Low..szóval nem mutatta ki az értéket annyira alacsony, pedig egy 20 kg plusz van rajtam, magasnak kellene lennie.

A cukrom a lehető legtökéletesebb. Nem eszem egészségtelenül, mindig friss zöldségeket és normálisan főtt ételt eszek, nem gyorskaját. Nem is senyvedek a szobában, általában kint vagyok a vízpartokon. Szóval egyáltalán nem tudom miért vagyok duci..

Ja és pluszban még az utóbbi 1 évben megjelent pár erős fekete szőrszál az államon nem győzöm gyantáztatni.

Pedig én egészségesen élek.

2011. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Velük a legjobb a szex:P
2011. júl. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim válasza:
kövér csajok??? Fújj hányinger !!!!!!! vágják inkább le mindet ássuk el őket úgyse kellenek senkinek kivéve a 120kg férfiaknak. Föh! GÁZT NEKIK!!!!!!!
2011. júl. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Csak nem mindegy, hogy az a 120 kg-os férfi miből van. Izom, vagy más egyéb...
2011. júl. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim válasza:
hát nem az izom ra gondoltam az biztos
2011. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Benned is több gyűlölet van, mint értelem. Lemaradtál a ragozásról nyelvtanórán?
2011. júl. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim válasza:
azért mert mind igénytelen és undorító öltözni se tudnak felvesznek egy szűk felsőt ez ember meg rosszul lesz mikor meglátja azokat a hurkákat ÁÁÁÁÁÁ haljatok meg mind vagy fogyatok le!!!!! mindenki jobban járna
2011. júl. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Mind? Ne általánosíts. Az tényleg igénytelen, és csúnya, aki nem bír az alkatához öltözni. De nem mindegyik ilyen, van aki kifejezetten szép. És vannak, akik a súlyukhoz igen jól választanak ruhát, ami kifejezetten szép tud lenni...
2011. júl. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Mindenki? Eddig a válaszolók többsége szereti a kis túlsúllyal rendelkező egyéneket. Én is inkább választanék egy teltkarcsú nőt, mint egy soványat, pedig nem vagyok túl öreg se...
2011. júl. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:

XXXYYY!

hát tényleg tele vagy gyűlőlettel. A súlyt lehet változtatni de az emberi értelmet már nehezebben.


Ezt már beszéltük...szerinted miért igénytelen? Mert többet esznek mint az átlag súlyú ember? most komolyan, kíváncsi vagyok a Te véleményedre is...

Az öltözködésről...hát nem tudom, én sose "emelek ki az alakom" és a "hurkáim"!

hiába szép egy ruha ha nem előnyös. Aki ezt nem fogja fel az az ő baja. Ez a gyűlölet tényleg durva. Amint pedig már írtam fogyózok is, de ez nem egyszerű, gondolom akinek ilyen nagy a szája az világéletében vékony volt és így könnyű dumálni.

2011. júl. 29. 08:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!