Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit gondoltok az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok az olyan csajokról akik kövérek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 20:50
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

A pozitív gondolkodás és a cél kitűzés is sokat jelent amúgy. (Bár én nem a súlyom miatt alkalmazom a módszert, de tökéletes erre is) Tűzz ki egy belátható célt, hogy mikorra szeretnél mennyi súlytól megszabadulni és ahelyett, hogy azt kérdezed, hogy a kövérekről mi a véleménye az embereknek inkább tekints magadra mint MÁR vékonyabb lányra és minden nap megerősítve magadban a célt ne add fel.


Te is jobban fogod magad érezni, sokkal több pozitív visszajelzést fogsz kapni, amitől még jobb lesz, boldogabb leszel :) És ne értsd félre amiket írtam, nincs nekem semmi bajom a kövér lányokkal, de az például baromira becsülendő ha kitart a célja mellett és képes lefogyni. A legtöbb pasi szerintem egy ilyen akaraterős lépést erősen értékel, mert ebből is az szűrődik le, hogy egy akaraterős párt nyernek egy kapcsolattal akire mindig számíthatnak.


Sok sikert:)

2011. júl. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
azt hogy le kéne fogyni
2011. júl. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

FOGYJANAK LE!

XD

2011. júl. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe a TESTKONTROLL c. könyvet. Jó könyv, érdekes olvasmány, logikusan magyarázza el a gyomor működését, bizonyítható tényekkel, több ezzel foglalkozó könyvet leszűrve lett megírva. Amerikai sikerkönyv. 2000 Ft . Főleg Agykontrollosok használják, de másnak is ajánlatos. Délelőtt csak gyümölcs, tej mellőzve, helyette magvak, fehérje, szénhidrát különválasztása, test ciklusai, magas víztartalmú nyers gyümölcsök, zöldségek fontossága. Kb. erről szól. Érdemes utánanézni. Ugyan nem sokat fogytam, de energikusabb lettem, lett kedvem lejárni konditerembe, ami viszont sokat segített.
2011. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

ma 21:33

Sajnos az nem igaz hogy akaraterős pár, mert az első gondolat az az hogy "úristen ez a nő kövér volt" szerintem, vagy hogy fogyáá' le. Ez nem egyszerű, nem panaszképp de pld a stagnálás elég sz*r, és hogy amikor nem fogyok akkor is betartani, vagy épp többet mutat a mérleg akkor is betartani ( a nőknél 1 hónapba 1X többet mutat ha érted:p ) És kell jócskán akaraterő.

Igazábol arra voltam kíváncsi a kérdésemmel hogy igénytelennek tartják -e ezt mások mert olvastam ezt, és szerintem nem az, és nem kell egy lapon említeni az igénytelenséggel, de megértem, és rólam ne gondolja senki ezt!!!:)

Másrészt pedig úgy vettem észre hogy mostanság csak a külsőre mgy mindenki a belső, vagy a státusz nem számít, és önbizalomhiányom van, amit csak én tudok megoldani hogy megnőjjen az önbizalmam, főként ezért akarok fogyni. Sose nem leszek határozott egy olyan társaságba ahol vékonyak is vannak, és rosszul fogom magam érezni közöttük, és ennek véget vetek, úgy döntöttem. Ja és egészségesen is akarok élni. Minden kaját kizárok, vagy csak ritkán eszek olyat ami nem egézseges pld rántott cukkini

2011. júl. 28. 21:57
 26/40 anonim ***** válasza:

Szerintem a túlsúly nem egyenlő az igénytelenséggel. Én is túlsúlyos vagyok, de minden nap zuhanyozok (van, hogy naponta többször is), mindig tiszta ruhát veszek, sminkelek... szóval nem nevezném magam igénytelennek.

Megeszem, amit megkívánok, viszont kiegyensúlyozottabbnak érzem magam, mint azok az ismerőseim, akik folyton fogyókúráznak és az éhségtől agresszívek és hisztérikusak...

2011. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

ma 21:45

ezt nem értem a magvaknak kifejezettem nagy a kcal-ja, minden magvakat de diót mogyórót mandulát, tökmagot is teljessen ki kell zárni. Tejet viszont tudtommal pont hogy lehet. Többen írták hogy az nem ajánlatos. 1 dl-be 50 kcal van ha jól emlékszem, 1 literbe 500, a mogyóróba 609 kcal, tehát jobban járok 1 liter tejjek mint egy marék mogyóróval.

Mi a baj a tejjel??????

Ja és kösz majd lehet hogy megnézem

2011. júl. 28. 22:04
 28/40 A kérdező kommentje:

ma 21:58

maga a kövérség már igénytelenség mert nem figyelsz oda magadra...

2011. júl. 28. 22:06
 29/40 anonim ***** válasza:

Nincs velük semmi baj,ők olyanok és kész.

Inkább kövérek legyenek mint váznák,de persze a legjobb az arany középút.

22F

2011. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

A tejjel az írás szerint az a baj, hogy nem természetes, hiszen a tehén, vagy más állat a gyermekének termelte. Emellett a gyomor falát nyálkás ragaccsal borítja be, ezért szokott lenni az a slurp-ogás a nagy tejivóknál. Emiatt nem olyan könnyű az emésztése, energiát von el a szervezetedtől, valamint nem sikerül teljesen megemésztened az elfogyasztott ételt, és felvenned belőle a fontos anyagokat.

A magvak könnyen emészthetőek, magas a kálciumbevitelük, ám akkor pirítatlan formában fogyaszd, ha megteheted.


Ebben a testkontroll nevű programban az a jó, hogy egyáltalán nem számolod a kalóriákat, könnyen megszokható, örök életre tartó. Az étrendet nem 4, hanem csak két főelemre bontod, valamint egy harmadik, külön kategóriára. A kettő a szénhidrát és a fehérje, a harmadik a zöldség és a gyümölcs.

2011. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!