Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit gondoltok az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok az olyan csajokról akik kövérek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 20:50
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
A kövérség akkor igénytelenség, ha semmit nem tesz ellene, rosszul étkezik, esetleg olyan berögződött szokásai vannak, valamint emellett símán igénytelen, olyan ruhákat választ, ami egy vékony csajnak állna jól, nem tisztálkodik rendesen, csak fekszik, nincs semmi erőnléte. Ajánlom az ilyeneknek a kocogást, vagy akármi más sportot, valamint az egészséges étkezést.
2011. júl. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

ma 21:04-es

Legalább te kifejted a véleményed. Nem értem viszont azt hogy hogy magukkal szemben igénytelenek? az számít annak hogy mondjuk többet eszik mint az átlagos súlyú ember? Szerintetek ez belefér az igénytelen kategóriába?Az pedig nem feltétlen jelenti azt hogy egy kövér ember egézségtelenül főz, lehet hogy csak sokat eszik, vagy rossz arányba. A rengeteg betegséget se értem teljessen...cukorbetegség oké az tényleg lehet az elhízástól, meg magas koleszterin de a rengeteg betegség azért túlzás... a kövér ember nem egyenlő a beteges emberrel.

Am igen én fogyózok mert zavar engem és szeretnék lefogyni, de kicsit ledöbbent engem ez a másik oldal hogy így látjátok. De felfogtam...

2011. júl. 28. 21:14
 13/40 A kérdező kommentje:

ma 21:05

igen én is már teljessen más étkezésen vagyok. A sporttal én is gondba vagyok. A kocogás, futás dolog nincs inyemre, ugyh most itthoni torna van csak, szeretnék beíratkozni valami intenzívebb mozgásra viszont ilyen helyek csak tőlem 70 km-re van ami tudom h jó...ugyh passzolom

2011. júl. 28. 21:17
 14/40 anonim ***** válasza:

21:04 vagyok:


2-es tipusú cukorbetegség, magas koleszterin, infarktus, szív és érrendszeri megbetegedések, emésztési problémák, hőmérsékletérzékenység, trombózis, légzési nehézség stb stb.


Sajnos az egészséges táplálkozástól nem igazán lehet elhízni, mert az a megfelelő szénhidrát és kalóriabevitelt is szabályozza.

2011. júl. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
Amúgy én 80 kiló voltam amikor közölték, hogy cukorbeteg vagyok, azóta minden nap min 10. km-t lebicajozok illetve egészségesen táplálkozom (semmi cukor, és ügyelek a mgfelelő szénhidrát maximumra és a szétosztott napi 5x de kis mennyiségű) kajára és ezzel eddig 9 kilót fogytam 2 hónap alatt különösebb megeröltetés nélkül. Szóval sokat jelent az étkezés és nem koplalni kell.
2011. júl. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
jók a kövér nők legalább nem kell a kajával foglalkozni
2011. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
mostmár én is jobban figyelek a kajázásra, de nekem nincsenek ilyen eü-i bajaim. Szénhidrátot amennyire tudom mellőzöm, kcal-t figyelem, zöltség gyümölcsöt fogyasztok, persze frissen, hüvelyeseket kizártam, belsőségeket kizártam, húsokbol csak a hal, olajos ételek kizárva krumpli kizárva liszt kizárva, magvak és mák is kizárva bár ezt csak néha ettem, tejet tojást eszek továbbra is, tudtommal mézet is lehet(nincs benne cukor)ja meg átáltam édesítőre, szóval amennyire lehet egézségessen élek már. kb heti 6X tornázok 60 percet minimum. Remélem lesz valami eredménye
2011. júl. 28. 21:29
 18/40 A kérdező kommentje:
ma 21:21-nek szolt a válasz...
2011. júl. 28. 21:30
 19/40 anonim ***** válasza:
nem az a kérdés, hogy kinek mi a véleméyne a kövér lányokról, hanem a vékony lányokról. ember erősebben hozzáér már már eltörik a keze. a kövéreken van mit fogni, teltek, nem egy törékeny plázacicák
2011. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

ma 21:23

Gratulálok a 9 kiló minuszhoz, ez remek, már az eü.-i állapodot miatt is! Sajnálom hogy kialakult a cukorbetegség nálad...:(

2011. júl. 28. 21:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!