Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondoltok a fiúsabb csajokról?

Figyelt kérdés
Úgy értem szivesen járnátok egy olyan lánnyal aki nem igazán van oda a romantikus dolgokért, néha káromkodik és jobban szeret nevetni(szórakozik) a pasijával mint összebújva megnézni egy filmet!?
2009. nov. 15. 21:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Egyértelműen!...nem.

Lány az legyen lány, lehessen szeretni. Ha shemalet akarnék magamnak, azt keresnék.

2009. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem igazán bírom.
2009. nov. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
egy ilyen csaj havernak jó max.
2009. nov. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem mert bu.zinak ereznem magam.
2009. nov. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavarna. az egész személyisége a lényeg és nem az, hogy közösen bámuljuk a holdat. ha meg bulizni is szeret, az kimondottan előnyös :)
2009. nov. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Hát az kimondottan zavar ha egy lány káromkodik de a többi tulajdonság nem zavarna:)

17F

2009. nov. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
jó haver lehet belőle, volt is egy ilyen oszttársam gimiben, még counter-strike bajnokságra is eljött velünk :D. szerelem nem játszik ebben az esetben
2009. nov. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
jöhetne nyugodtan. Tudjátok, ha van itt ilyen csaj, írjon privátot! :P
2009. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont ez a típus tetszik :D Nem hisztizik lehet vele hülyülni nem bonyolit túl semmit, szeret sportolni ==> tökéletes. Meg az ilyen csajokkal én sokkal őszintébben el tudok lenni mert nincs az a rengetek logikátlan hülyeségük meg elvárásuk ami a többi csajnak van :/ A káromkodással sincs bajom sztem egy "kemény" csaj tök szexi tud lenni :P


Am hülyék akik az előbb írtak nemtom ezért miért kéne b*zinak érezzem magam mert nagyon nagyon nagyon nem vok az :P

16/F

2009. nov. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig az ilyen nőket szerettem.Nem vagyunk egyformák.
2009. nov. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!