Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a csajokról akik erotikus/bikinis/fehérneműs képeket töltenek fel magukról facebookra?

Figyelt kérdés

Egyre több ilyen képbe futok bele az ismerőseim körében. Nekem az első benyomásom az hogy, hogy lehet ilyet feltölteni?! Aztán elgondolkodtam rajta, hogy ezt milyen céllal töltik fel?

Láttam olyat akin egyszál semmi volt, volt művészi is. Fotos által készített fehérneműs képek. De láttam igényteleneket/közönséges képeket is.

Olyat is láttam már aki feltöltött 10 évvel ezelötti erotikus képet most meg van vagy 100kiló.

Ti mit gondoltok erről? Mégiscsak facebookra raknak fel ilyen képeket nem pedig szexpartner keresőbe.

Ennyire kiéhezettek ezek a nők? Vagy ennyire szeretik mutogatni magukat?


2012. jan. 24. 00:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Magamutogatók.

Nekem spec. semmi bajom azokkal, akik ilyen képeket készítenek/készíttetnek magukról, de fészre feltölteni elég gáz... már csak abból is kiindulva, hogy ott többnyire ismerőseid között vannak régi tanáraid pl., vagy munkaadók ott csekkolnak állásinterjú előtt... és egyebek.

2012. jan. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Ribancok!
2012. jan. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
fap material
2012. jan. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Ribancok, jaja.
2012. jan. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Arra gondolnék, hogy elkezdték a vadászatot.
2012. jan. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

hát nekem az első gondolatom ilyenkor az:

szebbek nálam, és megtehetik..menyenek a pi.csába...

aztán általában kaméleon üzemmódban sárgás színt öltök :D

22/L

2012. jan. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kislányok, akiket nem neveltek meg otthon, de majd ha jön az első baba 14 évesen, majd leveszik ezeket a képeket...talán... Mindenesetre ha fiú lennék, barátnőnek egyiket sem választanám
2012. jan. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%

Én szánalmat érzek. Ott nyáladzik a kép alatt a sok lúzer és megy a 40 like. Ezek olyan csajok akik nem hisznek magukban és kell az egojuknak az, hogy a sok gyökér aki életében nem látott nőt ott dicsérgesse őket. Ha kapnának valami elismerést az életben nem lenne szükségük erre.

20F

2012. jan. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
ezek a buta kislányok egy senkik a szememben
2012. jan. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha van mit mutatniuk hajra. de persze lehet szépen is mutatni meg ribanc modjára is
2012. jan. 24. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!