Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a csajokról akik erotikus/bikinis/fehérneműs képeket töltenek fel magukról facebookra?

Figyelt kérdés

Egyre több ilyen képbe futok bele az ismerőseim körében. Nekem az első benyomásom az hogy, hogy lehet ilyet feltölteni?! Aztán elgondolkodtam rajta, hogy ezt milyen céllal töltik fel?

Láttam olyat akin egyszál semmi volt, volt művészi is. Fotos által készített fehérneműs képek. De láttam igényteleneket/közönséges képeket is.

Olyat is láttam már aki feltöltött 10 évvel ezelötti erotikus képet most meg van vagy 100kiló.

Ti mit gondoltok erről? Mégiscsak facebookra raknak fel ilyen képeket nem pedig szexpartner keresőbe.

Ennyire kiéhezettek ezek a nők? Vagy ennyire szeretik mutogatni magukat?


2012. jan. 24. 00:42
1 2
 11/16 Macs1209 ***** válasza:

Ez a "wannabe" hozzáállás. Látták, hogy mások ezt

csinálják, és majmolják őket.

Meg se nézem az ilyen képeket, sőt, aki ilyet tölt

fel magáról, azzal mint nővel nem kezdenék (max pl

strandi emlékkép, ahol bikiniben van, az még bele-

fér facebook albumba). Nekik az kell, hogy minél

többen megcsodálják, és nem biztos, hogy egy stabil

kapcsolatban megállnák a helyüket.


Ez általánosítás, akadhat kivétel, akinek nem inge,

ne vegye magára.

2012. jan. 24. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Boyle84 ***** válasza:
Annyi biztos, hogy aki ilyet csinál az majdnem felhívás b@szásra! Ezzel nem is lenne gond de sok lány állapota "kapcsolatban" van, na ezzel van a gond!
2012. jan. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
88%
Az ilyen nőket az első adandó alkalommal megcsinálnám, de többről szó sem lehetne. Akik ilyen rugalmasan állnak a szexualitáshoz, megcsalni sem okozna gondot nekik. Általánosságban beszélek, nézzétek el nekem. Egyszóval ilyen nővel eszembe sem jutna hosszú távra tervezni.
2012. jan. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ezt én szánalmasnak tartom. Azt hiszem a Facebook nem erről szól!


Ami művészi, és igényes kép, azt még nem is tartom annyira gáznak, de az igénytelen sz*rok valahogy tükrözik a képen szereplő egyént...


Én az ilyen embereket nagyon nem bírom, még csak nem is foglalkoznék velük, hülye kis majmok, akik olyannal próbálnak kitűnni, amiben lehet, hiányt is szenvednek.


Szóval az egoista, magamutogató nőszemélyeket (inkább kislányok, vagy nem is tudom, minek nevezzem őket, nálam az igazi nő nem ott kezdődik, hogy korban, testben érett, személyiségét tekintve is legyen érett, akkor igazi nőként tekintek rá).


Kifejezetten szánalmas ez az egész, én is tapasztalom. Főképpen azt tartom gondnak, mikor a fiatalabbak csinálják azt, nem is érzik át a dolgok súlyosságát, és következményeit.


Még azt is el tudom képzelni, hogy leendő munkaadójuk megnézik ezeket a képeket, aztán meg küldik el a fenébe őket.


Ha tényleg ennyire kiéhezettek, ne ott mutogassák magukat! Ezt férfiként mondom, és inkább taszítanak az ilyenek, mint vonzanak.

2012. jan. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
92%

Őszintén én nem foglalkozom ezzel, egy jót mosolygok magamban, hogy szegény milyen kis egyszerű lehet.

Mert tényleg, ha valakinek ennyi esze sincs, hogy a későbbi állásai múlhatnak majd ezen... hát, lássuk be, tényleg nem vall túl nagy észre.

Számomra tényleg ezt az ostobaságot sugározza, mert lehet, hogy egy nő gyönyörű, nagyon jó alakja van, de ez ruhában is látszik úgyis egyrészt, másrészt, aki tényleg szép, a való életben épp elég elismerést kap, nincs rászorulva erre, nekem ez egy segélykiáltás az ilyen lányoktól, hogy héééé engem is vegyetek már észre! Aztán kapnak néhány lájkot és máris nagy a boldogság, hogy igaz, nincs barátjuk és senkinek se kellenek úgy igazán, de azért mégis tetszenek sok embernek úgy tűnik, hisz lájkolták a képet!

Egy igazán nőies nő (nem külsőre értem, hanem azokra, akik tényleg igazi nők!), soha nem tennének fel ilyen kihívó képet, mert nekik elég, ha az arcukról felkerül egy szép kép, és azon se az lesz a lényeg, hogy minél jobban látszódjon a dekoltázsuk...

2012. jan. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Én egyre több olyan lányt látok, akik elvileg stabil párkapcsolatban élnek, 18-24 évesek, tehát nem kislányok, mégis kitesznek magukról félig-meztelen képeket... A barátjuk vajon mit szól ehhez?

Eleve nem értem, hogy miért kell mutogatnia magát ország-világ előtt, főleg, ha ő elvileg csak a pasijának akar tetszeni...

2012. nov. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!