Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mégis mit kellene csinálnom...

Mégis mit kellene csinálnom még? Miért kell ilyen embertelen megpróbáltatásokon keresztül mennem?

Figyelt kérdés
15 éves korom óta nincsen élőben barátom, a suliban senki nem akar velem kapcsolatokat teremteni(leszámítva 2 embert, de ők sem nevezhetőek barátnak), mert kiállok magamért és néha túlzottan önelégültnek tűnök, egy lány barátom van, de túlzottan ráakaszkodtam és teljesen megromlott a viszonyunk. Totálisan egyedül vagyok, egyedül fagyizok, járkálok a parkban, üldögélek, vagy visszajövök ide a gép elé. Kissé szenvedésnek élem meg ezt az egészet, hogy mindenki megy meg szórakozik, én meg 18 éves létemre, semmi, 0. MIT KÖVETTEM EL? Hiába keresem a válaszokat, nem jövök rá.

2012. ápr. 5. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit vegyél vissza az önelégültségből meg van biztos még pár dolog ami miatt kerülnek vagy én nem tudom. Te is közelít az emberek felé, járj el ide-oda ahol megismerhetsz új embereket. Jobbat nem tudok mondani.
2012. ápr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De miért érzem úgy, hogy még azzal az egy csajjal is meg akarom szakítani a kapcsolatot örökre, mert neki állandóan van valami programja, nekem meg semmi és amikor mennék hozzá állandóan valami közbejön? Ő az egyetlen kiút és vele is megszakítanám a kapcsolatot, mert utálatot érzek iránta, amit valszeg irigység is vezérel. Így marad minden örökre, hiába lehet velem hatalmasakat beszélgetni, az hogy nem tudok kapcsolatokat teremteni mindenre béklyót vet?
2012. ápr. 5. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek nem embertelen megpróbáltatások, hanem átlagos kamasz problémák.


"leszámítva 2 embert, de ők sem nevezhetőek barátnak"


Akkor először is azzal a 2 emberrel igyekezz kapcsolatot tartani, és vagy fejleszteni a kapcsolatot velük, vagy a segítségükkel további társaságokba bekerülni. Az önelégültségedből vegyél vissza.

2012. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hű, milyen ismerős probléma ez nekem. :D

Keress új közösségeket, ahova beilleszkedhetsz, egy kicsit kevesebb önelégültséggel. :) Még ha nem is vagy önelégült, de annak látszol, igyekezz ezt valahogy visszafogni, és kicsit más képet mutatni magadról (ami persze nem egyenlő azzal, hogy játszd meg magad). Olyan embereket között, akik még nem ismernek, könnyebb újrakezdeni ezt a kapcsolatosdit, mert tiszta lappal indulsz, nincsenek múltbéli zavaró tényezők se az ő részükről, se a tiédről.

Ez az új közösség lehet valamilyen hobbiszakkör /sport, művészet, akármi/. Sok sikert!

2012. ápr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!