Nem túlozták el? :D

Figyelt kérdés
Paprikasparyvel telefújták a termet a tanár meg kiakadt mert egy csaj allergiás volt rá és kicsit köhögött. De jól van, most embereket akarnak kirugni.
2012. márc. 31. 19:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%

Valószínűleg ez csak fenyegetés, és figyelmeztetés lesz a vége. Amúgy nem poén, mivel ha tényleg allergiás lett volna a lány, akár meg is halhatott volna, mivel az allergiás reakció folytán elzárult volna a légcsöve vagy hasonló szörnyűség...

Feltehetően nem allergiás volt, csak köhögött tőle. Attól bárki köhöghet. Nyilván sikerült töményebben lelélegeznie.

2012. márc. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon helyes. Viselkedni kellene. Legközelebb gondolkodnak.
2012. márc. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
szerintem túlzás, már rugtak ki ezért pár gyereket, allergiás volt a csaj, de kivitték a teremből meg nemtom mit csináltak vele
2012. márc. 31. 19:24
 4/31 anonim ***** válasza:
86%
Na nehogy már még ti legyetek felháborodva azok után, hogy ilyet csináltatok! Annak a lánynak komolyabb baja is lehetett volna. Most legalább tanultok az esetből. Persze, még a suli túlozza el... jó vicc!
2012. márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem jól teszik, az ilyen töketlen v.dbarom emberek előbb utóbb valami más dolgot is ki fognak találni, ahol lehet komolyabban is megsérülhet az ember. Utcára nem engedném ki az ilyet, szülőként javítóba dugnám és ott is hagynám. Lehet viccelődni, de azt normális kulturált kereteken belül is meg lehet tenni!
2012. márc. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem megérdemlik, ez nem normális. Bár sajnos a hülyék semmiből sem tanulnak. De legalább el lettek takarítva az iskolából és nem veszélyeztetik tovább mások egészségét.
2012. márc. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
87%
Példát kell statuálni, mert legközelebb az lesz a poén, hogy valakinek az arcába fújjátok.
2012. márc. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
82%
amúgy gratulálok,kedves kérdező:ezt még egy smileyval kellett elintézni,mi?szerintem se túloztak.
2012. márc. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
82%
Most paprika spray-vel fújnak tele mindent, legközelebb valakiben meg kárt tesznek. Megérdemelnék!
2012. márc. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
82%
Nem túlozták el.Vannak akik súlyosan allergiásak rá.Ez egyáltalán nem volt vicces,és a szülők helyében tovább mennék egyszerű kirúgásnál.
2012. márc. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!