Nem túlozták el? :D

Figyelt kérdés
Paprikasparyvel telefújták a termet a tanár meg kiakadt mert egy csaj allergiás volt rá és kicsit köhögött. De jól van, most embereket akarnak kirugni.
2012. márc. 31. 19:19
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Az allergiás lányt én most kizárnám a képből, nem lehet úgy élni, hogy folyamatosan azon agyalok, allergiás-e valaki arra, amit csinálok. Most akkor ne egyek mogyorót, hátha valaki akivel egy légtérben vagyok annyira allergiás rá, hogy már attól rohama lesz, hogy én mogyorót eszem?? Szóval teljesen irreleváns, hogy a csaj allergiás-e rá, vagy sem.

Az más kérdés, hogy ilyet nem csinálunk egy iskolában, mert nem ott a helye. Ezt józan ésszel gondolom gimnazistáknak már fel kéne fognia. Használjatok mindent a rendeltetésének megfelelően és akkor nem lesz probléma.

2012. ápr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!