Nem túlozták el? :D

Figyelt kérdés
Paprikasparyvel telefújták a termet a tanár meg kiakadt mert egy csaj allergiás volt rá és kicsit köhögött. De jól van, most embereket akarnak kirugni.
2012. márc. 31. 19:19
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
17%

ma 20:11


és te honnan tudod hogy nem tudta és áldozat? ítélkezik mindenki valós tudás nélkül,erre jó ez az oldal, plusz minősíti az embereket.

2012. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
De az is lehet ha csaj se tudta h ő a paprika spry-re allergiás,akkor miért ment volna ki előre teremből? Plussz az ember ha allergiás valamire és tudja nem kockáztatja az életét azzal h be megy egy olyan terembe amit befújtak azzal amire allergiás. de akár mondhatom ugy is h allergiás vagyok a dióra,ergó nem eszem diósat.
2012. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Oké, de mivan ha nem csak köhögött volna tőle, hanem valami rohamot kap? Nem jó vicc.
2012. márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Őszintén? Mi van az ilyen idiótákkal, akiknek ez a szórakozás? Én a ti helyetekben nem hagytam volna.

Nálunk volt hasonló eset a suliban. Egy srác bejött, összefújkálta valami hasonló sz*rral az üres folyosót, aztán elment. Utána mindenki köhögött, rosszul voltunk és nem tudtuk, hogy miért. Először valami mérgezésre gondoltunk, kicsit megijedt mindenki. Nem volt kellemes.

Ha az én kedves osztálytársaim csináltak volna ilyet, nem védeném őket. Most talán kicsit tanulnak a dologból...

2012. márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Amúgy a paprika spray elsődleges célja szerintem nem az, hogy csak úgy fújkáljuk a vakvilágba. Ki az az idióta, aki elkezdi fújkálni csak úgy, egy iskolában? Nagyon nem jó vicc.
2012. márc. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Így van tisztán be kell mérni a tanár fejét és utána tüzelni csak.
2012. márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
57%
Igen eltúlozták, én a képükbe fújtam volna visszonzásúl.
2012. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Valószínű áprilisi tréfának szánták elseje miatt, sokmindenki viccelt ilyenkor.
2012. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
A csajnak komolyabb baja is lehetett volna köhögésnél, ha allergiás. Ha valamelyik tanárt meg lecsuktak volna, az bizony jó poén lett volna, ugye? Inkább örüljetek, hogy a csaj is, meg ti is megússzátok ennyivel...
2012. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Abszolút jogos!

Nálunk a hógolyóba követ dugtak, úgy dobálóztak és semmi bajuk nem lett, fegyelmit se kaptak...

Kell a szigor, mert borzalmasan menőnek hiszik magukat egyes fiatalok! Nem gondolnak bele a rossz végletbe, dezodort fújnak és meggyújtják, de a halál nem lebeg a szemük előtt, még egy ártatlannak tűnő(!) csínynél sem!

22/L

2012. márc. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!