Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Leirnátok milyen ciki dolgok...

Leirnátok milyen ciki dolgok történtek már veletek? :D

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legcikibb az volt, hogy felemás cipőt vettem fel és elmentem benne hazulról. A városban a buszról leszállva tűnt fel. Úgy voltam vele, hogy fel a fejjel, irány haza. ismerőssel pont találkoztam. Jót röhögtünk. De az nagyon gáz volt.... Ma sem értem, hogy nem vettem észre :)
2012. márc. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nagyon korán keltem azokban az időkben, négy óra felé. Kerestem a harisnyanadrágomat, de nem találtam meg. Aztán gyorsan kerestem anyu harisnyái között, így feltudtam venni egyet, erre rá a nadrágomat, felöltöztem és uzsgyi ki a vonathoz. A vonat peronján álltam meg az ismerősömmel, akivel együtt szoktunk utazni. Ahogy léptem fel a lépcsőn (ez még olyan vonat volt, amire nagyot kellett lépni) és éreztem, hogy valami birizgálja a bokámat. Ahogy felszálltunk nézek oda, valami kilóg a nadrágomból elkezdtem húzni, végül az egész harisnyanadrágot húztam ki, amit előzőleg nem találtam :D Volt is nagy röhögés :D

(Szóval azért nem találtam a harisnyát, mert benne maradt a nadrágomban, valószínű előző este hanyagul, egyszerre vehettem le... a mai napig nem értem :D és azt sem ,hogy amikor felvettem, hogyhogy nem vettem észre, de biztos a korán kelés, álmosság miatt :)

2012. márc. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Befostam a sárga buszon, és le kellett szálljak!
2012. márc. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Papucsban mentem suliba. Tél volt és csak az utcán vettem észre. XD
2015. márc. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

életem talán legcikibb/ legkellemetlenebb története volt 1-2 hete:

suli után indultam volna haza, de nem volt nálam se bérlet se jegy se telefon... már az összes osztálytársam is elment... nem volt senki ismerős a közelben... szüleim meg úgy tudták hogy busszal megyek... tehát nem maradt más választásom, vagy hazagyalogolok (4km) vagy fölszállok egy buszra és megbüntetnek vagy addig várok a suli előtt amég észre nem veszik hogy nem jöttem haza. Hát én elindultam gyalog.másfél óra alatt haza is értem, a gond csak az volt hogy az út felénél borzasztó hascsikarás tört rám borzasztóan kellemetlen volt és tudtam hogy nem bírom ki hazáig elkezdtem egyre jobban sietni kb fél óra volt még hazáig akkor nem bírtam tovább... mire hazaértem már nem kellett... szerencsére eléggé kisvárosban lakom így egy teremtett lélek sem volt az utcákban... otthon sem volt senki, nem derült ki hogy gyalog jöttem haza. Istenem szörnyű ciki volt, és nem kívánom senkinek se.

2015. szept. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez miért lenne ciki..?

Én minden nap 5 kilométert sétálok haza. 25 perc, nem tudom, neked mi tartott azon másfél óráig.

2016. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
Utolsó, neked rosszul van beállítva a kilométer mérőd! Az csak 2 km + - valamennyi lehet 25 perc alatt!
2016. nov. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát te hülyéskedsz!

Oké, bevallom, néha futok, habár táskával nehéz. De kint lakok a vasútsoron, a suli meg mondhatni a falu másik végében van.. Valóban, nem mindig lesz 25 perc, na de 35-nél több biztosan nem.

2016. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na mondom én... :-) kúszik lefelé az a kilométer.
2016. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!