Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Már annyira...

Mit csináljak? Már annyira elegem van!

Figyelt kérdés
Mindigis voltak gondok az osztálytársakkal. Csúfolnak, beszólnak, megaláznak. Ma is az egyik mondott egy olyat, hogy majdnem sírtam! :'( Lehet hogy más ezzel nem is foglalkozna, de én még a legapróbb beszóláson is nagyon megsértődök! Nyolcadikos vagyok, szóval ha nem bukok meg, elmegyek a suliból.. De addig hogy tudnám kibírni? :'( Már itthon, anyunak sem merem elmondani ezeket, mert szégyenlem! Úgy érzem, nem bírom tovább...
2012. márc. 28. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért csinálják, mert látják, hogy felveszed. Ha visszaszól és kiröhögöd őket, akkor le fognak szállni rólad.

Mivel csúfolnak, mivel aláznak meg?

Lehet túlérzékeny vagy, sértődékeny, ezen neked kell változtatni, mert nem lesz ember, aki elvisel.

De minél inkább látják, hogy kiakadsz a beszólásokon, látják, hogy mennyire rosszul esik neked, annál jobban fogják csinálni, mert egy-két hülyegyereknek ez óriási poén.

2012. márc. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Legtöbbször azzal, hogy hogy nézek ki.. Nagyon csendes vagyok, nem szoktam beszélni olyan sokat, mint a többiek, és ehhez is hozzáfűznek valami szemétséget.


A beszólásokon sosem akadok ki, sosem szólok vissza (nem is merek), próbálok úgy tenni mintha nem érdekelne, de a sírást nem fogom tudni mindig visszatartani.. :(

2012. márc. 28. 14:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert hogy nézel ki?
2012. márc. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most mar megkell tanulnod megvedened onmagad! TEhat ovodas korban meg gyenge voltal, igy lehetoseged nem volt, de most ezt elkell kezdened, hiszen latjak, hogy gyengebb vagy, erzekenyebb, ezzel elnek vissza, ezt hasznaljak ki!

VAn egy olyan mondas, hogy soha ne azt nezd, hogy mit mondott, hanem azt, hogy Ki mondta?

LEgyen onbizalmad, es tudd, hogy tanulni mesz oda, tehat fontos, hogy erre koncentrallj! Ne foglalkozz azzal, hogy a tobbinek milyen velemenye van rolad, fontos, hogy onmagadat fogadd el!

2012. márc. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad elmenekülnöd, mert nyilvánvaló, hogy téged néznek lúzernek az osztályban, akivel mindent meg lehet tenni. Sajnos ha elmész a suliból, máshol is ez lesz, a középiskolában vagy a munkahelyeden is. Nem tudsz mindenhonnan lelépni, úgyhogy inkább vedd fel a kesztyűt és védd meg magad, mert az életben is meg kell védened magad. Sajnos aki gyengébb, eltapossák.
2012. márc. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tetris ***** válasza:

Ahogy előttem is írták, fel kell végre nőnöd. Az élet nem habostorta, és később, majd ha már munkahelyen leszel, ott is lesznek olyan munkatársak, akik bántani fognak. Meg kell tanulnod a helyén kezelni ezeket a beszólásokat! Az iskolából pedig már igazán nem sok van hátra. Árilis-május- és júniusból 2 hét. Azt már bírd ki. Közben meg lesz tavaszi szünet, pünkösd, kirándulások, ilyesmi.

Vegyél egy nagy levegőt, és erősítsd meg magad lelkiekben. A gyerekek sokszor döbbenetesen kegyetlenek tudnak lenni egymáshoz. A csűfolódás, a gyengébb bántása már az óvodáskorban megjelenik. Ez az élet velejárója. Fogadd el, hogy nekik ez a szórakozás, és ne törődj ezzel többet. Végül is olyan tökmindegy, hogy pár ostoba divatcica az osztályból mit gondol rólad. Érdekel ez valakit? Ugyan már, ezen kiakadni!!!!!

2012. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Húú, teljesen igazatok van!! Mostmár próbálok nem törődni velük.. Köszönöm hogy írtatok!! :)
2012. márc. 28. 15:52
 8/8 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy nincs önbizalmad... lehet valaki a világ legrondább és legbutább embere is ha van önbizalma akkor ő az ász és a jófej gyerek találj 1 jó dolgot magadban ami másban nincs és arcoskodj :D
2012. márc. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!